gold bilgisayar

bir dönem gayet aktif olan, şu anda da küçülen, örneğin bahçelievler'de bulunan devasa dükkanını kapatan, geçtiğimiz senelerde başına kayyum atanan teknoloji şirketi.

bu durumdaki bir şirketten ürün alınır mı? okuyucuların takdirine bırakıyorum.
bunların internet sitesinden bir sefer alışveriş yaptım ve bir daha uyanamadim bile. zaten son zamanlarda yaptıkları tuhaf kampanyalar ile iyice geriye doğru gidiyorlar. tavsiyem cok zor durumda değilseniz bulaşmayın.
bilinirliği iyice azalmış şirketin başına kayyum atanmış teknoloji şirketi.bundan sonra dikiş tutturması zor gözükse de devlet tarafından destekleneceği atanan kayyumla birlikte ortaya çıkmıştır.

ileride sıkıntı yaşamak istemiyosanız tavsiye etmem.eğer garantisi sorun olmayacak kullan at yada fırsat ürünleri varsa almanızda bir sakınca yok.fakat sitesinden incelediğim kadarıyla diğer teknolojik marketler kadar indirime uğramış ürünleri pek göremedim.

kayyum atandığı için marketin cirosu direk devlete gideceği için şimdiki alışveriş yapacaklar değil de önceden yapmış olanlar düşünmelidir.

fırsat ürünleri için sotede beklemedeyiz.
yanlış hatırlamıyorsam gold grubuna ait bir şirket ve geçen yıl bu zamanlar da iflas erteleme talep etmişler hizlial.com ile beraber gold teknoloji marketleri ve gsa saat mağazaları için erteleme verilmişti.

kayyum ataması yeni değildir ilgili kayyum bu dört şirket için yetkilidir. iflas için siyasi istikrarsızlık, kur artışları ve bddk taksitlendirme sınırlamaları gösterilmişti.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler