godaddy

verdiği indirim kuponlarıyla çok uygun fiyatlara domain alabileceğiniz web-sitesidir. senelik otomatik yenileme seçeneği mevcut bu sayede aldığınız domain'in başka ellere geçmesini engelleyebilirsiniz. ayrıca yine wix.com gibi web sitesi oluşturma platformu da bulunmakta, tabii bu da ücrete tabi.
yıllarca bazı yerli firmaları kullanarak işkence çektiğimi , godaddy firmasına geçince anlamış bulunmaktayım. hemen hemen bir çok özelliği özelleştirilebilir sunucular / hosting paketleri sunuyor ve gayet memnun edici müşteri hizmetleri servisi var.

örnek vermek gerekirse; kendi halinde bir hosting paketi için php versiyonu seçebilmek, hatta ve hatta tüm php değişkenlerini elle değiştirebilmek yerli firmalar arasında görmediğim bir özellik ( ya da bana denk gelmedi ).

olur da çözemediğiniz bir sorun olursa, müşteri hizmetleri yetkilisi sizi telefonda çok güzel yönlendiriyor ve sorunu çözdürüyor. yani kendisi yapıp tamam çözüldü deyip geçmiyor.

şimdiye dek gördüğüm tek eksiği ise bir ticket sisteminin olmaması ( ben mi bulamadım acaba? ) acil olmayan sorunlarda bile telefon görüşmesi yapmak her zaman gerekli değil diye düşünüyorum.

çalıştığım şirkete ve şahsıma ait tüm domain / hosting / sunucuları ağır ağır godaddy bünyesine taşıyorum. bizim hizmet vermeye üşenen bazı yerli firmalar kendi dertlerine yansın. işini iyi yapmazsan elin oğlu gelir senin işini alır elinden.
websitesi kurmak için büyük bütçesi olmayan bireysel kullanıcılar ve küçük işletmeler için oldukça yararlı bir hizmet sağlayıcıdır. sizi yönlendirerek kendi websitenizi kurmanızı sağlar. siteyi kurmak da gerçekten çocuk oyuncağıdır.
oldukça uygun fiyatlara domain satın alabileceğiniz dünyaca ünlü site.domainlerin yanında hosting de satın alabiliyorsunuz ve bu da oldukça uygun bir fiyata denk geliyor.birçok özelliği sizin seçmenize olanak sağlıyor, kısaca sizi özgür kılıyor.herhangi bir sorun olduğunda direkt iletişime geçip sorununuzu belirtebiliyorsunuz ve onlarda ellerinden geleni yapıp sorununuzu çözmeye çalışıyorlar.oldukça başarılı bir şirket.
kendi adıma domain'imi belki lazım olur diye yıllık 29 liraya aldım. neyse ki adıma çok rağbet yok da ucuza kapattım. olur da bir gün adaşım biri ünlü olursa o zaman bu domain çok iyi bir yatırım olacak ama neden başkası olsun ben olayım dimi?

ciddileşirsek domain, hosting gibi kavramlara çok aşina olmayan biri için bile oldukça kolay ve açık adımlarda destek verebilmektedir. internetten herhangi bir ürün almaktan bir farkı yok. alışverişsepetine geldiğinizde alternatif hizmetler ve eklerden de haberdar ediyor sizi. bu domain ile birlikte aynı uzantılı maili de ister misin diyor misal. henüz işim düşmedi ama kullanıcı desteği konusunda da oldukça başarılı olduklarını okudum/duydum pek çok kişiden. herhangi bir konuda zorlanırsanız destek oluyorlar. domain ihtiyacı doğduğunda yerli mecralarla hiç içli dışlı olmadan doğrudan godaddy'ye gitmek en mantıklısı olabilir.
yıllarca yanımda duran mega holdingscileri bu firma ile dumura uğrattım.çok şükür yakınımda değiller artık.

hiçbir amatör internet sitesi için binlerce lira gerekmez.bunu da en güzel gösteren sitelerden birisi godady.eğer bu işlere yeni girecekseniz küçük bir ücretle aylık yada yıllık ücretlerle satın alabilirsiniz.

küçük esnaf ya da kurumsal olmayan küçük şirketler için düşük bütçelerle çok da bilgi gerektirmeden istediğiniz internet sitesini tasarlayabileceğiniz internet sitesi.oldukça hızlı çalışıyorlar ve servisleri de oldukça hızlı.

iyimidir ?
iyidir tavsiye ederim efendim
10 üzerinden 10

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler