goal 3

eski dönem kasetli atarilerde oynanan çağının ötesine geçebilmiş fantastik futbol oyunu, efsane. oyunda milli takımlar dünya kupasında birbirleriyle eşleşir ve her takımın özel güçleri olurdu. özellikle japonyanın her oyuncusunun farklı özel gücü olmasına rağmen diğer ülkelerin her oyuncusunun özel gücü ayrıydı. brezilya'nın vurduğu toplar pirana balığına döner kaleciyi ısırır, arjantin'in topları muza dönüşür kaleciyi şaşırtırdı. oyuncular topun üzerine çıkarak top sürer adeta ferrari ile yarışırdı. oyunda tekme tokat serbestti ve hakemin faul çalması ayıp karşılanırdı. yağmurlu havalarda saha tam bir bataklığa dönüşür oyuncuların kafasına yıldırım çarpar kimisi sahanın bataklık kısmına batar ölmezdi. bu oyunu oynayabilmiş nesil gerçekten efsane nesil olmuştur. çocukluğuma dair unutulmaz detaylardandır. tek derdimiz ısınan adaptörün soğuması en büyük eğlencemiz bu oyundu. güzel yıllardı.
atari döneminin efsanevi oyunlarından bir tanesidir.
ingiltere almanya brezilya ve italya en zorlu gruplar arasında yer alır.
2-2-1 en iyi taktiktir.eğer tek kişi oynuyorsanız ve penaltı çekmeyecekseniz sadece japonya ile oynayabildiğiniz.döneminin en mükemmel oyunudur.
arjantin
kamerun ise orta seviyede zorlayan takımlardır.
defalarca turnuva ve normal olarak hard seviyede bitirdiğim oyundur.ayrıca hala oynamak isteyenler mesaj kutumu yeşillendirsinler onlara pc ve mobil sürümleri için güzellik yapabilirim.

top ayağınızdayken ab ab b kombinasyonu özel vuruş yeteneğini kullanmak için yapılmıştır.japonyadaki her oyuncunun ve her ülke takımının kendine özel vuruşu vardır.

en çok beğendiğim ise italyanın görünmez devasa toplu özel vuruşudur.hard modda bırakın kalecinin tutmasını kaleciyi havaya fırlatıp ağları deler.

ne yapsam yine mi yüklesem bilemedim

iyidir.güzeldir.
10 üzerinden yüs puan
ef-sa-ne oyundur.

hayatım boyunca unutamadığım sayılı oyundan birisidir. muhteşem hareketler, artistik vuruşlar, efsane müzikler, şekilli ilerleyen top.... futbol oyunu denilince olması gereken her şeye sahip oyundu o dönemde. eğlencenin dibine vururduk.

hala içimde uktedir. bazı takımları alamadığımız için topa o takım oyuncularının verdiği şekilleri verememiş olmak...

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler