genesis mining

cloud mining yaptığını iddia eden, yatırdığınız ana parayı yaptığı haftalık ödemelerle size en az 6-7 ay gibi bir sürede geri ödeyen, faucet'lardan sonra en az kriptopara kazandıran uzak durulması gereken riskli oluşum.
yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, eğer yatıracaksanız paranızı buralara yatıracağınıza direkt btc alın kenarda tutun, çok daha fazla kar edersiniz.
kripto para üreten bir izlanda firması'dır. güvenilirdir, alman yasalarına tabidir. honkong ortaklığı vardır. tesisleri izlanda'dadır. bu yüzden kripto para ürettiği cihazların soğutmasını bedavadan çözer. ponzi değildir, gayet çalışanları ve tesisleri olan kocaman bir firmadır.
dünyanın en çok kullanılan cloud mining sitelerinden birisidir. cloud mining'i pek tavsiye etmem ancak sorun olursa tek tavsiye ettiğim sitedir. ethereum mining'i çok kar getirmez ancak bitcoin mining'i hâlâ kârlıdır. sözleşmeler iki yıllıktır. alınacaksa en az th/s hızlarında yapılmalıdır. çünkü sürekli olarak zorluk seviyesi değişmektedir.

kullanmam tavsiye etmem. ama illa cloud mining'e girişmek istiyorsan genesis'e göz atın.
nitcoin, litecoin, dash, monero, ethereum ve zcash madenciliği için kontrat satın alıp ödemenizi haftalık olarak alabileceğiniz, 6-7 ayda yatırımını çıkardığına dair videolar izlediğim bir bulut madenciliği sitesidir. kayıt olup yatırım yapmayı düşünen arkadaşlar için peşinen söyleyeyim, yatırım tavsiyesi değildir.
https://www.genesis-mining.com
kendilerini bir miktar yatırım yapmış olduğum cloud mining sitesidir. kesinlikle sitedeki geri dönüş miktarlarına bakıp yatırım yapmayın. hiç bir cloud mining sitesi vaadettikleri kadar coin kazandırmazlar !! bunu şahsi deneyimlerimle sonuna kadar onaylıyorum.
en azından 2014 yılından buyana kapanmamış bir cloud mining sitesidir. muadillerine kıyasla daha çok güven vermekle birlikte yatırımınızın ne kadar sürede geri döneceğini ve her geçen gün bitcoin madenciliğinin zorlaştığını dolayısıyla ilerleyen zamanlarda çok çok daha az bitcoin çıkartabileceğinizi unutmayın. an itibari ile sadece monero kazısı yapılabilmektedir.
sağlam işler yapan bulut madencilik şirketidir.
paranız karşılığında sizin için madencilik yapıyor arkadaşlar. site üzerinden satın aldığınız maden ile ilgili her türlü analizi bulmakta mevcut. günlük aylık ve yıllık olarak. eğer kafanızda bulut madenciliği varsa hashflare ve genesis'i tavsiye ederim.
abd'li cloud mining şirketi ,üretimi bitcoin'den çok ethereum üzerine yoğunlaşmıştır ve üretimini kanada ve izlanda gibi soğuk bölgelerde yapar kayıt olduğum ve şifremi unutup girmediğim istisnasız her gün 1 aydır gmail hesabıma mesaj gönderen sapık oluşum nedense bana çok ihtiyaçları varmış ve bensiz yapamazlarmış (atma ziyaa)

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler