freebitco.in

saat başı belirli miktarlarda kura usulü bitcoin dağatan bir web sayfasıdır. ciddi miktarda birikim yapıldıktan sonra ise bu bitcoinlerin bir bitcoin cüzdanına çekimi mümkündür. internet ortamında ciddi miktarda ref'li link dolanmakla birlikte, tarayıcıya yazdığınızda girilmesi son derece kolay bir sistemdir.

kazandığınız bitcoinler ile oyun oynayıp bu bitcoinleri arttırma imkanı olsa dahi bugüne kadar arttıran görülmemiştir. ancak saat başı verdiği azıcık stoshiler ve verdiği çekiliş hakları ile gün içinde ufak heyecanlar yaşatan bir web sayfasıdır.
yaklaşık 10 milyon üyesi ve 3 yılı aşkın süredir aktif olmasıyla en güven veren faucet'lerden biridir.

roll: saatte bir kere yaparak 0.03 ile 0.00000003 arası bitcoin kazanabilirsiniz. düşük de olsa yüksek miktar kazanma şansınız vardır.

lottery: haftada bir gerçekleşir. 0.00000001 ile bir bilet alabilirsiniz. bilet sayınızla beraber şansınız artar fakat düşük miktar bilet ile de kazanma şansınız var.

reward points: her roll yaptığınızda 2 puan kazanırsınız. bonus ya da elektronik eşya almak için kullanabilirsiniz.

bet: bahsinizi ikiye katlamak için %47,5 şansınız vardır. 5250 üstü ya da 4750 altı diye bahis yapabilirsiniz.
saat başı verdiği minimum bitcoin miktarı 0.00000029 btc ile 0.00000031 btc arasında değişen sitedir. arada sırada yüksek değerlerle btc verse de gerek olasılık olarak gerekse de gerçekten verdikleri miktarlar düşününce çok düşün bir orandır. henüz çekim yapmamama rağmen, eğer çekim yapılırken de herhangi bir sıkıntı yaratmazsa, oturduğunuz yerden btc kazanma imkanı veren bir sitedir. herhangi bir güvenik açığı, spam veya aşırı reklam gösterimi söz konusu değildir.
çok az bitcoin veren sitedir.uğraştığınıza değmez.belki çekilişler sayesinde şansınıza bir miktar bitcoin çıkabilir ancak bu da çok düşük bir ihtimal.verdiği bitcoinleri saat başı toplayabiliyorsunuz ve belirli bir miktar olduktan sonra çekebiliyorsunuz.(hatırladığım kadarıyla verdiklerine göre oldukça yüksek bir miktardı.)
daha bitcoin bu kadar popüler olmadan önce burada, bayağı yüksek miktarda satoshi elde edip daha sonra hepsini iç etmiştim oyunlarda. o günden sonra ilk defa bugün uğradım. sonuç yine hüsran. *
tek tıkla bitcoin mining yapılmasını da sağlıyor aynı zamanda.ne kadar kazandırıyor ve ne kadar güvenli emin değilim ama bi kez telefondan deneyince ne olur acaba diye denemiştim 15 saniye içinde %10 şarjımı almıştı.işlemciyi yakabilecek derecede kullanıyor
bir ara nasıl ki anket doldurarak internet'ten zengin olabileceğine inanan tipler türediyse, şimdi de bu tip bedava kripto para veren sitelerde zengin olabileceğine inanan tipler türedi.

bedava peynir sadece fare kapanında bulunur.
zamanında 200 satoşi verdiği de görülmüştür. tabi o zamanlar bitcoin fiyatı bu kadar yüksek değildi. o zamanlar iyi kasmış, iyi de biriktirmiştim. şimdi saatlik 20-30 satoşi hiç tatmin edici bir miktar değil. multiply kısmında ise eninde sonunda kaybediyorsunuz hiç bulaşmayın derim.
haydan gelen huya gider atasozunun somut hali. hı - lo oyununu oynayarak satoshi artirmanin sahsim adina imkansiz oldugunu soyleyebilirim, murphynin kanunlarini hayatima bakarak yazmis olduguna neredeyse emin olarak. tarayicida da surekli kalan sureyi gostererek konsantrasyon bozar, verimlilik azaltir.
saat başı çıkardığı ses ile "ulan acaba bu sefer olur mu" nidalarıyla "roll" dersiniz. olmaz. olamaz. sonuç hüsran.
ama 10 saniyelik de olsa heyecan verir. bitcoin çılgınlığına bir an için eğlence katmaktadır.
  • /
  • 3

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler