football manager 2017

ekran kartı ya da işlemcinizin iyi olup olmamasının önemli olmadığı yine optimizasyon
sorunlar ile dolu olan football manager serisinin 2017'de çıkan oyunu.
9 sezon süren galatasaray kariyerimde kazanılacak hiç bir kupa kalmayınca yeni heyecan arayıp watford'a geçmiştim (4 sezon) watford ile de kariyer basamaklarını hızlı adımlar ile tırmanırken fm 18 çıktı ve fm17'den emekliliğimi açıkladım.
sigames'in çıkardığı football manager serisinin 2016-2017 sezonu ile başlayan, football manager 2016 ile tek farklı yanı kadro güncellemesi olan, her football manager serisi oyunu gibi 3-4 sezon oynadıktan sonra sıkan, tarihin en büyük zaman öldürgeci.

bağımlısıyım ulan.
her football manager için kurulması adet haline gelen "hiç değişiklik yok, önceki sezonun aynısı" cümlesinin hakkını en iyi veren oyun. bunda hakikaten hiç değişiklik yok 2016'ya göre. zaten incelemelerine ve aldığı puanlara bakarsanız bu şikayetin ayyuka çıktığını da görürsünüz bu versiyon özelinde. 2015 veya 2016'ya sahipseniz tam bir para kaybı olur almanız.
sports interactive tarafından geliştirilen oyun. serinin daim oyuncusu olarak tüm oyunlarını oynamışlığım vardır. manager 2017, bizleri tatmin etsede; 2015-2016'dan kapsamlı bir farkı olmadığından oyuncular tarafından rağbet görmemiştir. serinin kesinlikle sağlam bir değişikliğe ve heyecana ihtiyacı var.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler