flypgs.com

bazı günler %30'luk toplam fiyat üzerinden yaptıkları indirimlerden fazla fazla yararlanıyorum. bunları takip edin derim.

ayrıca yapabiliyorsanız mart gibi kasım sonrası biletler satışa çıkar, çok ucuza bir çok yere uçabilirsiniz. aynı şekilde bahar ayları ve sonrası içinde ağustos-eylül gibi fiyatlar açıklanır.
erken kalkan yol alır misali, örnek vermem gerekirse istanbul sabiha-izmir 20 tl gidiş 20 tl dönüş uçmuşluğum vardır.

avrupa'da gezeceğiniz yerlerdende gidiş dönüş yerleri ayrı ayrı seçerek güzergahı ona göre belirleyip uygun bilet bulabilirsiniz.

fiyat konusunda erken alımlarda gayet iyidir, ama uçaktaki koltuk araları ve yeme-içme olayı cidden kötü. 4-5 kişiye ucuz bilet sattıktan sonra diğer biletler yine yurtiçinde 300-400 altına düşmüyor, o zamanda thy yerine niye seni seçeyim ki pegasus?
yolculuklarında konuklarına 1 bardak su vermeyi bile çok gören ve güya bilet fiyatlarına da bunu yansıtan bir uçuş firması. oysa ki uçuşları belirli bir doluluğa geldiğinde 3 çeşit yemek veren thy ile aynı fiyata satıyor. uçak içinde yapılan anonslara göre türkiye'nin en yeni uçaklarına sahiplermiş.
dogumgunu indirimi diye bir olayi var, asla degistirilemeyen bir bilettir. vakti zamaninda bu kampanyayi kullanarak ileri bir tarihe bilet almistim, sonra bir sekilde degistirmem gerekti ve ve benden guncel bilet fiyat farki yerine 9 ay oncesinde almis oldugum fiyat ile yeni fiyat arasindaki miktari talep etmisti. ancak benim biletimi baskasina da benim aldigim fiyata degil, guncel fiyata gore satacaklarini, dolayisiyla bu farkin nereye gittigini bilmeye hakkim oldugunu soyledigimde ise "bizim firmamiz boyle calisiyor, begenmiyosaniz baska firmadan bilet alin" gibi inanilmaz yuksek seviye argumanlarla beni dumura ugratmistir. baska uygun fiyatli ucus firmalari olsa da bunlar piyasan silinse diye dua edilesi.
herkes bu firmaya ucuz diye biniyor. adamlar da madem ucuz bilet satıyoruz neden sudan para almayalım? demişler ki suya bile 5 lira filan fiyat çekiyorlar. en son yaptığım hatay-istanbul uçuşunda bir tane teyze vardı öksürük tuttu kadını sebebini tam bilmesem de ama ölümcül filan da bi sebep değildi. ben de teyzeye su getirir misiniz? dedim. kimsenin demeye cesareti yoktu ama dedim herhalde kadın kötü durumda para filan talep edecek değiller. neyse suyu getirdiler kadın içti, teşekkür etti hem hostese hem bana. para filan da istemediler herkeste bir şaşkınlık. tam uçak indi, yavaştan eşyaları topluyoruz uçağın üstünden hostes geldi yanıma sessizce parayı istedi. bildiğiniz utanmışlar mı artık nedir sessizce istedi parayı. ben de yüksek sesle hangi su? haa şu teyzeye verdiğiniz suyun parası mı? diye yüksek sesle sorunca geri adım atmak zorunda kaldı kadın. yok öyle hayrına su veriyormuş gibi gözüküp sonra sessiz sessiz istemek. o an istesen yadırgasam da verirdim ama böyle çakallıklar yapmanın ne lüzumu var?
pegasus zaten avrupa'da faaliyetlerini sürdüren ryan air klasmanında ucuz uçuşlar yapan bir havayolu. web sitesinden de pek çok dönemde hatırı sayılır indirimler düzenliyorlar. bunun en sonuncusunu black friday zamanında yüzde 50'lik indirim ile yapmışlardı. ama flypgs.com'un yanında bir de mobil uygulamasını da kullanmak gerek. çünkü özellikle kış dönemlerinde ileri tarihli uçuşları için yaptıkları kampanyalar sadece mobil üzerinden yapılan uçak bileti alımlarında geçerli oluyor. yani web sitesi ve mobil takip edilip önceden uçak bileti alınırsa pek çok yurtdışı ülkesine uygun fiyatlarla uçabilir yurtiçi uçuşları da oldukça ekonomik fiyatlardan denk getirebilirsiniz. bir de eskiye oranla biriken uçuş puanlarda da bonkör davranıyorlar. biriken puanlarınıza bir limit getirmeden ne kadar olursa olsun herhangi bir uçuşunuzun uçak bileti tutarından o puanlarınızı düşüp indirim alabiliyorsunuz. 1 uçuş puan 1 tl olarak hesaplanıyor. kısacası takip edenler için gerçekten ekonomik fiyatlar sunup sıkça kampanyalara imza atıyorlar.
ha uçuş konforu, rötar ve uçak içi sunulan hizmetler açısından eleştirenler olursa da üç kuruşa uçak bileti aldığınız pegasus'un ryan air klasmanında bir şirket olduğunu bilerek eleştirilerinizi gözden geçirin derim.
kampanyalı dönemlerine denk gelindiğinde çok uyguna bilet bulunabiliyor. eşimle birlikte 120 liraya gidiş dönüş bileti aldık ve hiçbir sorun çıkmadı uçuşla ilgili. ve şansımıza galiba uçuşları her zaman olması gerektiği saatte hareket etti. bu arada bulunduğumuz şehirden memlekete gitmek istesek otobüs bileti 120 lira.
pegasus plus üyeliği mutlaka kullanılmalı, her uçuş için %2 puan veriyor ve bir kaç uçuş sonra fena puan birikmemiş oluyor.ayrıca zaman zaman da güzel kampanyalar yapıyolar takip etmekte fayda var.
indirimli olduğundan dolayı pegasus firmasını seçiyoruz ama bu flypgs.com çok hantal bir site bir uçus araması yapmak için 5 dk beklediğimi hatırlıyorum ayrıca detaylı aramak çok zahmetli oluyor bu yavaşlıkta yeni bir aramaya geçmek tam bir rezillik mobil sürüm daha beter buna acil bir çözüm getirmeliler diye düşünüyorum
her ne kadar sevmesem de hemen hemen her yurt dışı seyahatinde kullandığım türkiye'nin en ucuz uçak biletlerini satan firma. ucuz bilet fiyatları dedim de sakın ha önceden almış olduğunuz bir biletin tarihini değiştirmeye kalkmayın. neredeyse normalde almış olduğunuz bilet fiyatı kadar ücreti yeni tarihli bileti almak için veriyorsunuz.
her arama yaptığımda başa döndüğümde tekrar üye girişi yaptırması tam bir azaptır. %30 ve benzeri indirimlerini sevsem de tercihen kaçındığım bir havayoludur kendisi. sayfası sık sık hata verir. o işi bir türlü çözemediler.

yurtdışındaki wizz air, ryanair gibi ucuz havayolu alternatiflerinin bizdeki en yakın versiyonudur.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler