fiat linea

türk ailesinin isteklerini karşılayabilen alması kolay, yürütmesi ekonomik, aile aracıdır kendisi. ayağımı yerden kessin yeter diyen kullanıcıların tercihidir. ncap testine girmemiştir, dolayısıyla ne kadar güvenilirdir tartışılır.
2010 yılında almış olduğumuz ve hala da severek binmekte olduğumuz aile arabası.

o zamanlar 33bin tl ye alınabilecek sıfır araçlar arasında bana göre doğru seçimdi

105hp beygir gücü 6 ileri vites dizel motor olan aracın bakımları dışında büyük bir masraf çıkartmadı.

ayrıca bu fiyata dijital klima yağmur sensörü park sensörü ışık sensörü gibi özelliklerde olması keyif verici.

sonuç olarak fiyatına göre yaptığı iş büyük diyorum.
artık sıfırı kalmayan araç. sıfırının kaldığı son dönemlerini toplu halde alınıp rent-a-car'lar arasında ileri-geri giderek yaşamıştır. zaten ilk dönemlerini de filolar ve taksiler domine etmişti.

bunları çoğu insan bilse de vurgulamakta fayda var. ailece kullanılacak ucuz yollu bir sedan için internette ilanlara bakınan insanlar ister istemez bu araçları görüyor, uygun fiyatlar dikkat çekiyor ama fiyata odaklanmaktan, aracın ilan konmadan önceki hayatını hangi şirketin, hangi filonun parçası olarak geçirdiğini, hatta bundan önceki hayatında sarı olup olmadığını sorgulamayı unutuyor. aklınızda olsun.
kullanıcıdan daha çok filo olarak satılmış, ticari olarak kullanılan fiat otomobili. üretimden kaldırılmıştır ve yerini fiat egea almıştır. her marka kaliteli araç üretmeyi başarabilir. ekonomik boyutlar göz önüne alınıp ucuz maliyet amacıyla üretilmiştir. bu yüzden neden bu kadar düşük kalitede malzeme kullanmışlar diye yadırgamanın pek bir anlamı yok.

 resim

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler