faucethub.io

tıpkı coinpot.co gibi bir ara cüzdan hizmeti. bitcoin'den tutun da ethereum, dash, peercoin, bitcoin cash, litecoin gibi pek çok altcoin için cüzdan hizmeti vermektedir. bu gibi sitelerin amacı pek çok farklı sanal para biriminden birikim elde edip işlemi kendi üzerlerinde yapmaktır. örneğin bir yerden ethereum bir yerden bitcoin kazandı iseniz burada convert edebiliyorsunuz. ayrıca gördüğüm kadarı ile kendi faucet'inizi de kurmanıza olanak sağlıyor.
birçok site ufak bitcoin/litecoin v.b ödemeleri bu site ile anlaşarak ufak ufak bu siteye ödüyor,bir miktara ulaşana kadar bu sitede bekletebiliyorsunuz,böylece ufak ücretleriniz kaybolmuyor,belli bir sitede birikiyor.birikim belli bir miktara ulaşınca da asıl cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.bir nevi aracı cüzdan sitesi.ayrıca bu hizmetinin yanında sanal para birimleri de kazandırıyor,bu olayı pek tavsiye etmiyorum,tuhaf tuhaf sitelere yönlendiriyor ve virüs kapabilirsiniz.bunun dışında ufak coinleri biriktirmek için ideal bir site.
açıkçası böyle sitelerde günde 0.001 dolar kazanacağım diye zamanını öldüren gençlere üzülüyorum. yani en ucuzundan broşür dağıtsanız bunun bin katı para kazanırsınız.
faucethub'a bağladığımız coin hesaplarımız sayesinde bir çok faucet sitesinden kazandığımız coinlerimizi bir arada toplayabiliyoruz

ben faucethub'a coinpot cüzdan hesabımı bağlamıştım daha sonra belirli bir alt çekim limitine geldikten sonra ufak işlem ücretleri ödeyerek çok kısa sürede cüzdanımıza çekebiliyoruz coinleri

işlem ücretleri; bitcoin transferinde minimum çekim 0.0002 btc (20.000 satoshi) kesinti ise 300 satoshi oldu benim işlemde, dogocoin işlemim oldu birde bunda ise minimum çekim 10 doge kesinti ise 0.01 doge gibi cüzi bir miktar, işlemler 3-4 saat gibi kısa sürede tamamlanıyor.

ayrıca sitede bir çok coin için exchange işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

genel olarak memnun kaldığım bir site ufak ufak coin kazanayım biriktireyim diyorsanız tam size göre
oncelikle coinpot kadar işlevsel olmadığını söyleyebilirim. fakat çok daha fazla musluk sitesine ulaşma imkanı sağlayan çok daha geniş çaplı bir site. biraz karışık bu musluk sitelerinden bazıları direk faucet hesabına kazanılan coinleri gönderirken bazılarına sizin işlem yapmanız gerek. uğraşırım sıkılmam diyorsanız bedava coin kazandıran bir çok siteden daha fazlasını burda kazanabilirsiniz
damla misali coin dağıtan havuz sistemi faucehub.
size reklam izletir ama verdiği oranlar o kadar düşüktür ki harcağınız zamana değmez hemde hiç değmez. tüm siteleri etrafında toplamıştır ve o sitelerde yaptığınız etkinlik bazınca kazandığınız coinleri faucehub hesabınıza atar.
kesinlikle önermem beyler, zamanınızı boşa öldürürsünüz, değmez.
ciddi anlamda vakit kaybı bir site. hayır verdiği satoshiler filan cidden komik. bir de inanılmaz bekletiyor bazı bağlı sayfaları. yani 15 saniye bekliyorsunuz, reklamdan reklama uçuruyor sizi ve diyor ki al sana 8 satoshi. ulan yediğim kilobayt daha fazla. eğer yapacak daha bir işiniz varsa onu yapın. eğer 100 referansınız yoksa cidden bir işe yaramaz. zaten öyle bir saadet zinciri kurabiliyorsanız devam edin keza normal işinizden fazla bile kazanabilirsiniz.
faucet sitelerinden edindiğiniz coin'leri biriktirebileceğiniz ve buradan exchange cüzdanlarınıza gönderim yapabileceğiniz güzel bir site. kendine bağlı olan faucet siteleri de mevcut, buralardan da basit görevlerle biriktirme yapabilirsiniz.

ancak bir faucet'ten çekim yaparken faucethub'ta tanımlı exchange cüzdanınıza göndermeyin, mutlaka faucethub'ta oluşturduğunuz cüzdana gönderin.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler