faladdin

yeni bir fal uygulaması. günde 1 tane fal hakkı veriyor, tabi davet ile fal hakkı kazanma durumu da söz konusu ancak günde birden fazla fal yorumu okumanın "gerekli" olmadığı düşünüldüğünde program oldukça yeterli oluyor.
kişisel bilgilerinizi (doğum tarihi, cinsiyet, iş durumu, ilişki durumu) girildikten sonra fincanının 3 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafınızı sisteme gönderiyorsunuz, akabinde falı ne için istediğinizi belirtiyorsunuz (genel, aşk, iş, sağlık vs) ve 15 dakika içerisinde size falınızı gönderiyorlar.
fala inanma, falsız da kalma felsefesi ile günlük bir eğlence tabi.
ancak zaman zaman fazlasıyla nokta atışı yaptığı oldu.
nasıl oluyor anlamasam da akşamüstü eğlencesidir işte.
ilk başta merak ettiğim için indirdim uygulamayı, uygulamaya giriş sesi size alaaddinin sihirli lambasını anımsatıyor.

her gün kahve içen biri olarak on üstü fal gönderdim, size güzel yorumlar yapıyor klasik falların dışında uygulama size aşk fallarında 2 ya da 3 harf veriyor ve bu verdiği harfler ne hikmetse tutuyor, konuştuğum mesajlaştığım insanların isimini mi bulup veriyor diye uygulama izinlerine baktım ama izinlerde bunları kullanmadığını gördüm nerden bulup da veriyor size bu harfleri bilmiyorum.

sonuç olarak fala inanmayın falsız da kalmayın diyorum faladdin bu işte bir numara :p
neredeyse her gün kahve fincanımı gönderdiğim uygulama. her gün size 1 fal hakkı veriyor ve seçtiğiniz konuya göre falınızı gönderiyor. genelde insanın moralini düzelten yorumlar yapan bir uygulama. bazen öyle yorumlar yapıyor ki telefonum mu dinleniyor acaba diyorum*. konu olarak "genel" seçildiğinde daha tutarlı yorumlar geliyor. bence fal yorumlama uygulamalarından en iyisi.
başıma birşey gelmeyecekse; eşim kullandığı için alayını bildiğim falcı gacı uygulamalarının farklı verdiyonudur. mesela derya abla’ya kül tablası çekip gönderince geleceği yorumluyor. paralar, şan şöhret falan küllükten gırla akıyor. hele o siyah küllerden bir ışık çıkıyor, sanarsın masadan kalkarken zengin olucan falan. ama faladdin yemiyor, henüz kültabağı, çay fincanı yorumlayamıyoruz diyor. lakin oto kontrol yerine manuel kontrol yaptıkları ve başta sıkı kontrol etmeleri, tamamen sallamasyon yorumlar yaptıklarına inanmam gerçeğini değiştirmiyor.

ama inovatif... adam yapmış, mantık belli: “senin cebinde 5 lira var, o 5 lira benim, nasıl alırım?” ile “ ne satarsan kadına satarsın” fikirlerini benimsemiş dahiyane projelerden birisi.
çevremde kullanmayanı dövdükleri fal programı. ben daha güzelini bakarım desemde programa daha çok güveniyorlar. kişiye ait bütün bilgileri aldıktan sonra ona uygun yorumu yapıştırıyorlar. günümüzde hayatlar o kadar çok birbirine benziyor ve insanlar o kadar çok umutsuz ki falda ki yoruma aynı ben deyip inanıyorlar. arkadaşlar hepimiz bir yerden haber bekliyoruz, iş hayatımızın daha iyi olmasını istiyoruz, eşimizin daha ilgili olmasını, eve yeni bir eşya almayı gibi gibi bunlar bizim gibi sıradan insanların sıradan istekleri. bu nedenle böyle programlara anlamlar yükleyip paranızı ve zamanınızı vermeyin lütfen.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler