fakir

kaliteli ev aletleri üreten alman markası*. tabii ki fakir kelimesinin türkçe'dekiyle hiçbir alakası yok. almanca'da aile anlamına gelen familie ve markanın kurucusunun soy ismi kicherer kelimelerinden ortaya çıkarılmış bir isimdir.

türkiye'deki müşteri hizmetleri konusunda bazı şikayetlere rastladım. benim kullandığım fakir markalı ürünlerde bugüne kadar hiçbir sorun çıkmadığı dolayısıyla henüz kendileriyle iletişim kurmadığım için bu konuda kesin bilgim yok.
alman olan ve ev eşyaları üreten firma. reklamlarında hep fakir has kalite gibi duyduğunzu şey aslında fakir hausgerate yani ev aleteri dir. ürünleri kaliteli sayılabilecek durumda olup ülkemizde de satışları iyi durumdadır.
bu markanın özellikle suyla çalışan süpürgeleri bir aralar çok meşhurdu gerçi halen meşhur ve gerçekten kaliteliler bizz nedense gidip şohben'ini almıştık yıllar önce elektrikli bir şohbendi ama evi yakmamıza sebep oluyordu nerdeyse ,efenim gidiniz en bilinen ürünlerini kullanınız bizim gibi macera aramayın sonra

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler