facebook lite

facebook uygulamasının hafif versiyonu. akıllı telefonunuz son çıkanlardan biri değilse, hafızası kısıtlıysa ve internetinizi çok fazla harcamak, telefonunuzu yormak istemiyorsanız en önemlisi de facebook mesajlaşması için ayrı bir messenger uygulaması kullanmak istemiyorsanız tam size göre.
facebook uygulamasının düşük sistemli akıllı telefonlar için tasarlanmış hali.telefonunuzun işlemcisi güçlü değilse, rami, hafızası kısıtlıysa, internet paketiniz kısıtlıysa bu uygulamayı kullanmanızı öneririm. en güzel özelliklerinden biri resimleri, videoları size sormadan göstermemesi, eğer görmek istiyorsanız tıklayıp resim, videoyu açabiliyorsunuz.

ayrıca bir güzel özelliği de ana facebook uygulaması gibi messenger uygulamasına ihtiyaç duymaması.tek uygulama ile işinizi halledebiliyorsunuz.
sadece amaca hizmet eden küçük boyutlu olan düşük donanımlı ve cihazlarda ve internetin az oldugu durumlar da kurtarıcı olan uygulama
normal facebook ile aralarında dağlar kadar performans farkı olan uygulamadır. normal facebook ile yapabildiğiniz bazı şeyleri bunda yapamayabilirsiniz ancak yine de bunu kullanmanızı tavsiye ediyorum. normal facebook inanılmaz kaynak tüketen bir uygulama. özellikle cihazınız eski model ya da yeni olmasına rağmen giriş seviyesi bir cihaz ise kesinlikle facebook lite'tan şaşmayın.
bir çok zaman girişte, ekran yenilemede sıkıntı yaşayan bir üründür. ya da benim kullandığım zamanlarda öyle idi.
veri harcama konusunda mükemmel bir teknolojidir.
zaten birçoğumuzu facebooktan kaçıran çok fazla internet yemesi sorunuydu.
fotoğraf filan yüklerken çok tembel davranan bir programdır efendim kendisi.
asıl facebook uygulamasından yapabilipte facebook liteden yapılamayan bazı ayar eksiklikleri bulunmaktadır.
günümüzde facebookun durumu ve telefon kapasitelerine baktığımız zaman kullanılması en ideal olan facebookun alt küme uygulamasıdır.

facebook kadar yer kaplamaz. zaten insanların can sıkıntısından dolayı öylesine kullandığı facebook dediğimiz uygulamanın da bu dönem için kapladığı yer hakettiğinden fazla. o nedenle ergen kardeşlerimizin heveslerini alıp facebooku bırakması sürecinde en ideal dostları facebookun alt küme uygulaması olan facebook lite olmalı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler