facebook gameroom

facebook'un oyun hizmeti / servisi. veya facebook'un uygulama marketi de diyebiliriz. daha önce tarayıcı üzerinden oynadığımız oyunları bir çatı altına toplayıp kendine ait bir arayüz ile oynamamızı sağlıyor artık facebook.

daha çok birbirinin kopyası oyunları barındırsa da düşük kapasiteli bilgisayarlar ile de oynanabilen bir çok güzel oyun mevcut. login için facebook ıd'mizi kullanan facebook gameroom, steam veya origin'in minimal boyutta bir benzeri durumunda diyebiliriz.

oyunların geneli ücretsiz olsa da ücretli olanları da mevcut. ayrıca bir çok oyun için oyun içi ödeme seçeneği ile item / altın / can / hak vb.. satın alabiliyorsunuz.
faecbook oyunlarını oynamak için gereken uygulama. oyununa filan bakma bayağı sıkıntılı norton gibi bir şey sil diyorsun silinmiyor resmen. geçenlerde bir arkadaşım anlattı silmiş bilgisayarından ancak bilgisayar kapanırken gameroom servisi hatası verip bilgisayarın kapanmasını önlüyormuş. yani kapattım zannediyorsun bilgisayar gameroom yüzünden açık halde bekliyor. google da çıkan oyun sitelerine filan girin en azından bilgisayarınızda sıkıntı çıkmaz.
facebook oyunlarını oynamamaz için yapılmış uygulama.
oluşum amacı 1 oyun oynamak için önce sürekli facebook'a girmemizi düzenlemek ve tüm oyunlara bu şekilde daha hızlı ulaşmak. ben kendisini yalnızca 101 okey plus oynamak için kullanıyorum. bence basit ama işe yarayan bi uygulama.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler