exodus wallet

her ay bünyesine kattığı yeni kriptopara seçenekleriyle başka bir exchange'den işlem yapmaya gerek kalmadan 18 ayrı kripto para alıp çevirebileceğiniz çok kullanışlı bir masaüstü kriptopara cüzdanı.
şu linkten inceleyebilirsiniz:
http://www.exodus.io/
bitcoin, ethereum, dash, litecoin dışında 14 tane daha altcoin destekleyen, coinleri cüzdan içinde takas etme seçeneği kullanımı rahat, arayüzü güzel bir desktop wallet uygulamasıdır.kullanıyorum, memnunum ancak yine de güvenlik açısından bir paperwallet değildir. twitter'da kendilerine 2fa güvenlik özelliğinin ne zaman geleceğini sordum ve bu konuda çalışmaları olduğunu söylediler.

https://www.exodus.io/
sahip olduğunuz bitcoin, bitcoin cash gibi kripto para birimlerini bilgisayarınızın hard diskinde saklamanıza imkan veren, bu paraları shapeshift vasıtası ile birbirine dönüştürebilme opsiyonu tanıyam görsel açıdan gayet güzel olan, güvenli ve ücretsiz bir kripto para birimi cüzdanı. windows ve mac işletim sistemlerini desteklemekte.
yaklaşık 6 aydır kullandığım ve son derece memnun olduğum masaüstü bir wallet. bu tür uygulamaları kullanırken lütfen wallet backup'ınızı almayı ve güvenli bir mail adresinize yollamayı unutmayınız!!

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler