everest

çok da pahalı olmayan ama kaliteli klavye mouse üreten bir firma. bu markanın everest rampage serisi gameboy'lar için üretilmiş fiyatı uygun ve harikadır. hiç oyunla ilgisi olmayan ben bile rampage serisi alıp keyifle kod yazmaya devam ediyor hala kullanıyorum.
everest'e para vereceğinize parayı yırtın bence. sattığı ürünlerin tamamen ambalajına yatırım yapan bir firma. tekrar söylüyorum, boşuna para vermeyin. rampage mouse'unu almıştım, mouse tamamen ambalaj. mouse'u hareket ettiriyorsunuz 2 saniye geriden geliyor, butonun üstüne geliyorsunuz, imleç sürekli kayıyor. kesinlikle almayın.
everest marka sgm-x7 mouse ve rampage serisi klavye kullanıyorum

her insanın eline uygun modelleri var mouse üzerindeki çok fonksiyonlu tuşların yerleri güzel ve kullanışlı kablolu olması benim için bir avantaj ( daha önceki kullandığım mouse lar kablosuzdu ve pil sorunu yaşıyordum) renk değiştirme özelliği ilgi çekici severek kullanıyorum
kaliteli sayılabilecek mouse ve klavye üreten teknoloji şirketi. ancak mutlaka daha iyisi vardır örnek vermiş olayım uygun fiyatlı hp, microsoft veya logitech ürünleri de yakın fiyatlara alınabilir
birkaç yıl önce ucuz bir gaming mouse ürününü denemiştim. bir haftada falan arızalanmıştı. daha sonra ürünü garantisiyle değiştirdim yine aynı sorundan arızalandı. bir daha hiç everest markası kullanmamıştım. sebebi sadece bu ürünle ilgili yaşadıklarım değil tabii ki. ancak everest ürünlerin yorumlarına bakarsanız mutlaka onlarca sorun yaşayan insan görürsünüz.

bu markanın ürünlerinden herhangi birisini bir süre kullanıp da hiçbir sorun yaşamayan var mıdır acaba çok merak ediyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler