euro truck simulator 2

ekim 2012'de scs software tarafından çıkartılmıştır. tır simulatoru olarak sınıflandırılmaktadır. serinin önceki oyunlara göre gelişmiş grafikleri ve içeriğiyle serinin vazgeçilmez oyunu olmuştur. trucks mp'nin çıkmasıyla oyun dahada keyifli hale gelmiştir. aynı harita üzerinde 3000 online oyuncuyla oynama şansı gelmiştir. arkadaşlarınızla sohbet ede ede konvoy yapmanın tadı hiçbir oyunda yoktur.
dikkat bağımlılık yapar. evine direksiyon seti alıp sol kolunu camdan sarkıtarak ve cengiz kurtoğlu dinleyerek bu oyunu oynayan tandıklarım var. oyun konusunda son derece yeteneksiz birisi olduğumdan ötürü hiç oynamadım bu oyunu. oynayanlar ise inanılmaz zevkli olduğunu söylemektedir.

baktığım kadarıyla gayet sağlam mod desteği vardır. bu modlar vasıtasıyla oynarken alınan zevk katlanmakta, gerçek haritalar ile oynanabilinmektedir oyun.
oyunun amacı öyle saçmadır ki dışardan bakanlar için resmen amaçsızların oyunudur fakat öyle sofistike ve rafine bir kitlesi vardır ki içinde akademisyenlerden doktorlara bir çok eğitimli insan vardır. çoluk çocuk genellikle oynamaz. içinizde ki tırcının çıkma vaktinin geldiğine inanıyorsanız buyrun efenim*
huzurlu oyun. adrenalin pompalayan birçok oyundan farklı amaçla oynanır. güzel bir müzikle veya radyoyla bu oyunu açıp, yarım saat direksiyon sallamak gerçekten iyi bir meditasyonudur. helel yol seven insanlar için bambaşka bir keyif sunar. direksiyon setiyle oynanması şart oğlu şarttır. "bu ne biçim oyun, amacı yok" diye kötüleyeni duyarsanız üstüne sims serisi atabilirsiniz ayrıca.
bu oyunu güzel bir direksiyon seti, rahat bir koltuk, küllük, sigara eşliğinde büyük ekran karşısında oynamak kadar keyifli bir şey daha yoktur. güzel mp3 leri de yükleyin, sonra verin kendinizi yollara, teslimat yetişir elbet.
zamanında şehirden şehire dünyaları taşıdığım oyundu. bir ara her akşam eve gelince direksiyonun başına oturup o avrupa şehri senin bu avrupa şehri benim gezerdim. hey gidi günler hey. hele ki direksiyon setiniz varsa( ki benim yoktu) çok çok güzel oyundur.
iç kameradayken far açında 4-5 fps düşen bir oyundur. 2 yıldır onca güncellemeye rağmen şu sorunu çözemediler. ayrıca oyunun yalın hali oldukça boştur. oyunun yanına scandinavia ve heavy cargo pack dlc'lierini alıp online oynamanızı tavsiye ederim. online oynarken mutlaka fren yerine reterdar kullanın. aksi takdirde ani fren yaptığınızda arkanızdan gelen tırı tehlikeye sokarsınız.
başına geçtiğiniz zaman bulunduğunuz ortamdan kopartarak sizi international transport dünyasına çeker. şuan 1.30 public beta sürümünü oynağıdım ets 2 güncelleme konusunda hızlı fakat hala bazı buglar mevcut buna mukabil yeni gelen güncellemeyle beraber scania r ve s serisi güzel yapılmış, krone marka yeni ve lisanslı dorselerin de yolda olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştılar. gerçekci yakıt tüketimi, banka kredileri,uykusuzluk etkisi gibi realistik özellikleri isteğe bağlı olarak açılıp kapatılabiliyor hatta bazı yükleri (tehlikeli maddeler) gerekli lisansınız olmadan alamıyorsunuz ve bunun için tecrübenizi o lisansa harcamanız gerekiyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler