ethcombo.com

http://ethcombo.com adresinden girilip ethereum cüzdanınız ile üye olup hem oynayıp hem de ethereum kazanabileceğiniz bir site. 3 saatte bir 3 kol çevirme hakkı veriyorlar ayrıca günlük olarakta minimum 10 çevirme hakkınız hesabınıza yüklenmektedir. ayrıca hesabınıza üye olduğunuzda 50 kol çevirme hakkı tanımlanmaktadır.
bana 3 saatte bir 3 kol çevirme hakkı yetmez bir şeyler yapıp daha fazla kazanmam gerek diye düşünüyorsanız bilgisayarınız üzerinden mining yapılmasına olanak sağlayıp kol çevirme hakkı kazanabilirsiniz. ya da diğer tüm sitelerde olduğu gibi referans sistemi ile daha fazla hak elde edebilirsiniz.

büyük olasılıkla scam olduğunu düşündüğüm site için yinede herşeye rağmen denemeye değer diyorum.
üye olduktan sonra çoğu çevmenizde eth veren, fakat zamanla yoğunluğu azalan bir fırsat sitesi. ilerde ne olacağı belli olmasa da şimdilik denenmesinde bir sakınca yok, zira 0.15 eth'ta çekime izin verdiği için o limite ulaşana kadar şansınızı deneyebilirsiniz.
inanılmaz hızlı eth veren site.tabi 50 çevirme hakkı bitince kazanım çok düşecek yinede diğer faucet sitelerinde tüm gün 10 dakikada bir girerek yapacağınız kazancı nerdeyse 2 seferde veriyor.
500000 birikti şimdiden.
işte insanı suphelendirende bu zaten.niye bu kadar fazla veriyor sorusu.
scam olması muhtemel.
ayrıca siteyi ilk açınca virüs programı uyarı verdi.
o uyariyi mining istegi yapan sitelerde veriyordu.buyuk ihtimal browser üzerinden mining yapıyor olabilir.
bu isteği engelleyip bu şekilde siteye devam edebiliyorsunuz.
herşeye rağmen denemeye değer olmayan sitedir hatta bilgisayarınız üzerinden mining yapılmasına izin verirseniz öyle malwarelar yüklenirki bilgisayarınıza bir anda bilgisayarınız zombiye dönüşür üç kuruş için.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler