ernie ball

musicman gitarlarını üreten aynı zamanda müdavimi olduğum heavy top skinny bottom slinky gitar tel setini üreten firmadır. bir çok ünlü gitarist bu gitar tellerinden kullanmaktadır. * son olarak da 3 ay paslanmama ve kopmama garantili paradigm isimli gitar telini piyasaya sürmüşlerdir.
kaliteli gitar telleri üreten markadır. 0.09 - 0.52 kalınlığında olan bir modelini kullanmaktayım çünkü biraz daha kalın tellerde daha rahat hissediyorum, gitarımda kullandığım ernie ball teller kalın olmasına rağmen sert değil, gayet esnek, ayrıca sustain konusunda ben çok başarılı olduğunu düşünüyorum.
0.08 extra slick modelini kullandığım, oldukça kaliteli gitar telleri üreten bir marka. d'addario eğer piyasanın adidası'ysa, ernie ball kesinlikle nike'tır. kaplamaları kesinlikle kolayca paslanıp dökülmüyor. hele bir de her kullanıştan sonra bir bezle tellerinizin nemini şöyle bir alırsanız, ernie ball gerçekten 1 aya yakın (tabi kullanma miktarına bağlı, günde 1 saatlik pratik olarak düşünüyorum) süper konforlu bir deneyim sunuyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler