epttavm.com

ptt'nin hem kendi ürünlerini hem de teknolojik her türlü alet edevatı sattığı online ticaret sitesi. hgs yüklemesini de hgs.epttavm.com adresinden yapabiliyorsunuz, normalde. normalde diyorum çünkü buradan yükleme yapabilmeniz için ekstra şanslı olmalısınız. hgs'nize bakiye yüklemek istediğinizde çok yüksek ihtimal kart bilgilerini girdikten sonra "beklenmedik bir hata oluştu" mesajını alacak ve doğal olarak yükleme yapamayacaksınız. fakat hgs bakiyeniz yetersizse telefonunuza "15 gün içinde yükleme yapmazsanız ceza uygulanacaktır" sms'i büyük bir hızla gelir, nedense sms gönderiminde hiçbir zaman bir sorun yaşanmaz.

bunlar ptt'nin kimlerin elinde olduğu ve hizmet kalitesinin seviyesi hakkında net bir izlenim yaratıyor. alışveriş yapmak isteyen de bunları göz önüne alarak yapsın.
zamanında kendilerinden yaklaşık 8 tl tutarlı bir alışveriş yaptım ve siparişimden yaklaşık 3 gün sonra kargoya verdiler ve 2 gün sonra ürünü ptt kargodan 2 tl karşılığında teslim aldım, acil ihtiyaçlarınızı sipariş ederken bu durumu dikkate alınız.
geçen senen piyasanın nerdeyse yarı fiyatına 2 tb harddisk aldım burdan.taşınabilir değil normal.hiç sorun yaşamamıştım.ana sayfadaki indirim bölümünde denk geldim ve çok güvenememiştim ama ucuz ve güzel bir ürün almış oldum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler