epey.com

arabadan, küçük ev aletlerine kadar bir çok kategoride karşılaştırma yapılabilecek sürekli güncel fiyat ve kampanyaları sunan internet sitesi. sayfalarca ürün broşürü incelmek yerine arasında kaldığımız ürünlerin farklarını görebilrsiniz.
piyasada güzel denilebilecek birkaç karşılaştırma sitesinden biridir epey.com. bi o sekmeye bi bu sekmeye gidip farklı telefonların fiyat ve özelliklerini kıyaslamak gerçekten zor oluyor. işte epey.com bunu yapıyor. istediğiniz ürünleri bi sayfada topluyor ve siz rahat biçimde kontrolünüzü sağlıyorsunuz.
cimri.com ile sürekli kullanırım epey.com'u.
cimri.com la beraber fiyat karşılaştırma sitelerinden biridir. aktif olarak kullandığımı söyleyebilirim hem telefon alırken özelliklerini tek sayfada görebiliyor ve uygun fiyatlara göre seçim de yapabiliyorsunuz.
bünyesinde bulundurduğu ürünleri en ince ayrıntısına kadar veren yararlı internet sitesi. bir ürün almadan önce mutlaka bu site üzerinde ayrıntılarıyla incelenmeli. bu ürün araba da olabilir cep telefonu da.
en piyasa araştırması yaparak özellikleri karşılaştıran site olarak da kullanabilirsiniz. özellik verileri eksiksiz girildiği için rahatlıkla kıyasalama ve mukayese yapılabilmektedir.
çokça kullandığım bir elektronik alet karşılaştırma/bilgi edinme sitesi. ben genelde arama kısmına istediğim özellikleri belirtip çıkan telefonlardan beğendiklerimi karşılaştırıyorum. karşılaştırma bölümü çok işe yarıyor gerçekten. bu telefona bu fiyat olur mu sorusunun cevabını bulabiliyorsunuz.
bu ülkede bazen böyle kaliteli yapımlar da ortaya çıkabiliyor dedirtecek bir sitedir. alacağın ürünün bütün ayrıntılarını karşılaştırmalı olarak verdiği yetmezmiş gibi fiyat olarak da akakcenin rolünü üstlenmiş. en ucuzdan en pahalıya doğru sıralıyor. tabiki kullanıcı yorumları da mevcut site güzel olunca yorum yapan da çok
tasarım olarak henüz biraz geride gibi duran ama kendini geliştirirse ve mobil uyumluluk da yakalarsa iyi olabilecek bir karşılaştırma sitesi. çok fazla detay her zaman iyi değildir gereksiz detaylardan bazen kaçınmak ve kullanıcı dostu olmak gerekebilir. hem tüm fiyatları sunması hem de karşılaştırma yapması ile hem cimri.com hem de akakce.com ciddi rakip olmuştur.
tam bir vs sitesi, karşılaştırmalar çok kolay, ürünleri en ince ayrıntısına kadar inceleyebiliyoruz

teknolojik bir alet almadan önce mutlaka girer bakarım hemen hemen her şeyin özelliklerini bulabiliyoruz. ayrıca kategorilendirme olayı da var büyük ekranlı telefonlar, en çok satanlar, 600 tl altı 1000 tl altı gibi vs.

en son gelen site tasarımı ile artık arabaları modelleriyle ve paketleriyle karşılaştırabiliyoruz bunu çok sevdim
neredeyse tüm elektronik ürünlerin hepsinin
özelliklerinin
fiyatlarının
puanlarının kıyaslanabileceği ürün tanıtım sitesidir.

kendine has basit tablo ve grafikleriyle istediğiniz ürünler arasında kıyas yapabilmenizi sağlar.
ayrıca sadece elektronik değil ayrıca araba versiyonu da varmış.
bu sitenin arkasında gezginler.net varmış internetten edindiğim bilgiye göre.ne derece doğru ne derece yanlış bilemem tabi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler