enuygun.com

en uygun kredilerin ve uçak biletlerinin sorgulanabileceği sitedir. uçak bileti konusunda gayet başarılıdırlar. kredi konusunda ise son derece günceldirler. özellikle ihtiyaç kredisini siteden sorgulayıp bankaya gittiğimde aynı oranlarla karşılaştığım için, kredi çekmek isteyenlerin siteyi düzenli takip etmesini öneririm.
karşılaştırma yaparak uçak bileti, araç kiralama, kredi, sigorta, gsm tarifeleri, internet sağlayıcıları gibi birçok platformda karşılaştırmalar yaparak size en uygun fiyatı sunmayı amaçlayan site. yeni çıkardıkları kampanya ile promosyon uçak biletlerinde dahi %90'a kadar iade vermesi kalitesini ortaya koymuş
ordan bakmaya hiç değmeyecek bi ücret alan site bilet başı 7-10₺ arası bi hizmet bedeli alıyorlar.ben sonradan farkettim sizin de haberiniz olsun
bu siteden kesinlikle uzak durun. iptal edilen biletin iadesini 1 ay sonra o da her yere şikayet yazdıktan sonra yapıyorlar. ayrıca aldıkları komisyon aşırı fazla. bunun yerine ucuzabilet.com kullanın hem kafanız rahat eder. hemde daha çok indirim ile daha mutlu olursunuz.
skyscanner.com benzeri bir oluşumdur. ancak skyscannerdan bazı yurtdışı özellikle uzun mesafe uçuşlar iin daha uygun fiyata bilet almak mümkün olduğundan fazla kullanmadığımdır. ne olur ne olmaz diye bir göz atıp, eski yarim skyscanner'a dönerim. alternatifleri bu kadar fazla iken zayıf kalmaktadır.
kredi veya mevduat faizi gibi şeyler araştırırken işe yarayan site. onun dışında bilet falan alınmaması gerek buradan. ücretleri baya yüksek zira.

yakın dönemde sigorta, hatta internet ve cep telefonu tarifelerini de eklemişler. güzel olmuş. hatta biraz kurcalayayım dedim, telefon tarifesi olayı mesela kolay değil, her gün değiştiriyorlar tarifeleri şirketler malum. ama sorunsuz çalışıyor görünüyor. fiyat harici kriterlerde de sıralama olsaymış iyi olurmuş ama tek eksiği o olsun.

dediğim gibi, fiyat karşılaştırmak için güzel olay. hizmet satın alınacak bir yer değil. bu gözle bakmak lazım.
türkiye'deki vs sitelerinin en başarılısı. şahsen kredi fiyatlarını kıyaslamak istediğim vakit kullandığım sitedir, tasarımı ve sadeliği kullanıcılar için bir artıdır.

ev kredisi, ihtiyaç kredisi, araba kredisi ve uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz kullanışlı bir sitedir.
milyon tane bilet alma sitesi varken aralarında kaynayan adı sanı pek bilinmeyen bilinse de kullanıcılarını pek te memnun etmeyen internet sitesidir.

memnunum sen de kulan diyenini görmediğim internet sitesi.

alternatifi oldukça mevcut ben tavsiye etmiyorum.
iyi midir ?
bence değil
10 üzerinden = ***
enuygun com sitesini ilk başta kredileri karşılaştırmak için kullanırdım. hangi bankanın hangi faiz oranlarıyla kaç ay vadede ne kadar dosya masrafiyla ve totalde ne kadar geri ödeme durumlarını güncel bir şekilde sunması gayet kullanışlı hale getiriyor siteyi. sonraları sigorta policelerimi de bu siteden yapmaya başladım. trafik kasko sigortası için aynı kredi de olduğu gibi bunda da sigorta şirketlerini karşılaştırıp en ucuz fiyatı hangisinin verdiğini bulabilirsiniz. sonra dask sigorta poliçemi de burdan yapmıştım senesi dolunca müşteri hizmetleri arayıp sigorta poliçesini yeniliyorlar. son zamanlarda uçak bileti konusunda da büyük atılım yapmışlar şu an sitede yazdığına göre türkiye nin en büyük uçak bileti satışını gerçekleştiriyorlarmis. zaten site sadece havayolu şirketlerinin üye olabildiği iata üyesi olduğunu da sitede belirtiyor. yılın şu döneminde şurası gezilmeli buranın buyu meşhur şurası şu dönemde çok güzeldir gibi seyahat önerileri sunan bir bölümü de mevcut ve bunu mail olarak da size gönderiyorlar gezmeyi seven biriyseniz faydalı olacaktır. gsm operatörlerinin faturalı ve faturasız kampanya tarifeleri hakkında da bu siteden detaylı bilgi sahibi olabilir ve bunların hepsini karşılaştırmalı bir şekilde görüntüleme imkanı da sunuyor bu bence çok güzel olmuş. aynı bu karsilastirma olayınin sabit internet için olanı da var kesinlikle değerlendirilmeli. site zaten kullanımı basit yeşil beyaz ara yüzüyle sizi yormuyor ve gayet hızlı. 7-24 müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz de mümkün kaliteli bir is yapmışlar gerçekten. 2008 yılında kurulup da 9 senede bu kadar yol almalar inanılmaz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler