enpara.com

enpara.com'dan paramın çalınması.
şu an tam olarak tarihi hatırlamasam da 2017 bahar aylarında gerçekleşmiş hadisedir.

ben dersteyken enparadan bir mail aldım hesabınızdan 200 lira çıkış oldu diye. maile şüpheli işlem bildirimi yapmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım. çağrı merkezini aramama rağmen bir yanıt alamadım. savcılığa dilekçe verdim ancak atmnin kamerası çalışmadığından kişiyi tespit edemediler. çevre kameraların incelenmesi için dava açmamı istediler. fakat 200 liradan fazla tutacağı için bundan vazgeçtim.

sonuçta hiç yok yere 200 liram çalındı ve banka bu konuya kayıtsız kaldı.
ilk çıktığı günden beri yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılından beri kullandığım mobil bankacılık nasıl olur adeta diğer firmalara kafalarına vura vura gösteren muazzam bir bankacılık hizmetidir.

hiç unutmam eski çalıştığım firmaya hesap kartını vermek için kurye yerine kendi personelini göndermiş sonrasında enpara'nın tüm özelliklerini bir kez daha detaylı olarak anlatmış hediye olarakta ajanda ve kalem vermişlerdi. onlar için çok küçük bir hediyeydi belki ama karşısındaki insanı özel hissettirdiğinden dolayı çok ince düşünüldüğü bir gerçek.

ha bu arada geçtiğimiz aylarda kredi kartı da çıkartarak kart aidatı verdirmeyip belli aylık 1000 tl bir harcama yapma garantisi veren kullanıcılarına yanlış hatırlamıyorsam senelik 100 er tl yatırmayı vaadediyorlardır.
çok fazla şikayet olmasına rağmen uzun zamandır kullandığım ve gayet memnun olduğum hesap. kredi kartı verilmemesi, bilgi çalınması bunlar kanaatimce kullanıcı kaynaklı problemler. tabiki benim param da çalınabilir buna bir şey diyemem ancak sistemsel olarak çoğu bankadan iyi çalıştıklarını söylememek de haksızlık olur. kart başvurusu yaptıktan 2 gün sonra bir enpara yetkilisi beni arayarak eve gelmek istedi. geldiğinde ise sistemin nasıl işlediğini faiz seçeneklerini ve hesapta para tutmanın nasıl işlediğini anlattı. diğer bankalardan en önemli farkı hiç bir ücret ve kesinti olmaması. ayrıca ayın enparası olduğunuzda ise size normal %9 un üzerine +1 faiz veriyor. 10 000 tl gibi bir para tutarsanız ve her ay ayın enparalısı olursanız bu hesap size aylık 85 tl gibi bir tutar getirecektir. işin diğer güzel yanı ise paranızı günlük faize de aynı oranla yatırabiliyor oluşunuz. yani paranız aslında vadesiz hesapta gibi görünüyor; çünkü istediğiniz zaman para çekip para yatırma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz, sadece içerideki tutara göre faiz belirlenerek gün sonunda hesaba yatıyor. bankaların kestiği 1 kuruşun gibi haksız olduğunu düşünen ben gibi arkadaşlar için enpara.com gayet ideal
neredeyse 1 hafta oldu başvuru yapalı ancak henüz tarafıma geri dönüş yapmamış sanal bankamsı oluşum. geçen haftalarda gelene geçene binlerce liralık kredi kartı verdiler. bizim onlardan neyimiz eksik ki. biz de alalım diğer bankalarla hiç uğraşmadan tek bankayla çözelim işimizi. tabii geri dönüş yaparlar ise. kim bilir belki kredi de alırız.
kredi kartı aidatı veren site.evet alan değil veren site, sene içinde herhangi 6 ayda ay başına 10 tl üzeri en az 10 harcama yaparsanız iki sene 100 tl ödeme yapıyorlar. ayrıca banka kartları için de güzel avantajları var örneğin online yemek siparişlerinde %25 geri ödüyolar ama sanırım ayda 25 tlye kadardı. sitesinde fırsatlar bölümünden detaylar görülebilir. eft/ havala ve hesap işletim ücreti alınmıyor. bence müşteri hizmetleri de gayet iyidir.
teknolojik ve subesiz bankacılık denince aklımıza ilk enpara gelir tabiki.en sağlam rakibin cepteteb'dir.
müşteri hizmetlerinde inanılmaz hızlı işinizi halledersiniz.musteri temsilcisine bağlanmak için sesli yanıt sisteminde kaybolmassiniz.direk bağlanma imkanı vardır.
sürekli güzel kampanyalar yapar.
eft , havale ,ödeme vs gibi hizmetler ücretsizdir.
şimdide kredi kartı çıkmış .
aidat odemiyorsunuz hatta kampayasindan faydalaninca onlar size aidat veriyormus.
sırf kampanyalari için bile alınabilir.
kampanyalarindan faydalanmak için en az 5 sarti tamamlamaniz gerek.ayin en paralisi olunuyor bu durumda.
muhteşem bi bankacılık sistemi.başvuruyorsunuz kapınıza geliyorlar orada imza işlerini hallediyorsunuz.havale, eft ücreti kesinlikle yok bunların dışında ayda iki kere farklı banka atmlerinden para çekme hakkı veriyorlar.spotify,netflix gibi uygulamaların indirimleri oluyor.açıkçası benim beklentilerimi tam anlamıyla karşılayan bir sistem.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler