enpara.com

bugüne kadar benden tek bir kuruş bile talep etmemiş oluşum. onca fatura, tl yükleme, havale, eft yaptım ve tek kuruş ödemedim. yaptıkları onca indirim kampanyası da cabası. ayrıca müşteri hizmetleri de kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışıyorlar, kanser etmiyorlar.
yalnız encardımı yaklaşık bir aydır bana teslim edemediler ama sıkıntı kargo firmasından kaynaklanıyor. bence yeni bi partner bulmalılar.
bankacılık anlamında türkiye'de yeni bir dönem açmışlardır.havale/eft ücreti yoktur,ayda bir defa dilediğiniz atm den ücretsiz para çekebilirsiniz.paranıza günlük faiz uygulayabilirsiniz (bu durumda paranızı 23.00 ve 05.00 arası kullanamazsınız).ayın enparalısı olunca güzel kampanyaları oluyor ve müşteri hizmetlerine bağlanmak çok kolay.ama mobil uygulama arayüzünü biraz daha geliştirmeleri lazım.
döviz alış ve satış işlemleri sırasında, kurlardaki ani yükselmelerde sistemi kapatması dışında çok avantajlı kampanyaları olan oluşum. özellikle diğer atmlerden ayda 1 kere ücretsiz para çekebilme özelliğini çok seviyorum.
çok geç dahil olduğum über online bankacılık şeysi. ne diye 5 sene bekledim bilinmez de neyse geç oldu güç olmadı üye oldum. müşteri ilişkileri tam istediğiniz gibi davranıyor size. yani size bir şeyi zorla satmaya, tanıtmaya çalışmıyor mesela. bir kampanya tanıtacaksa mesela soruyor ilginizi çeker mi diye, zamanınız var mı, müsait misiniz diye. ilgilenmediğinizi söylerseniz, tribe bağlayıp peki iyi günler diye garip tavırlarla yüzünüze telefonu kapatmıyor.
tek bir kuruşu dolar veya euro hesabı açarken talep etmiş oluşum. tabi ki bu gayet olağan bir durum. onun dışında beni de herhangi bir ücretle boğuşmak durumunda bırakmamıştır. en güvenilir döviz hesabıdır.
en para bin özellikle telefon şubesi ve ortak atm olayi çok iyi. diğer bankalara kıyasla gayet müşteri memnuniyeti odaklı olduklarını soyleyebilirim. yurt dışından ödeme geldiğinde bankalar 1 hafta 10 gün bekletebilirken en para da bir telefon la 5 dakikada işlemi çözdüler
son derece memnun olduğum modern bankacılık hizmeti.
diğer bankalar hala bu devirde utanmadan eft ve havale için ücret talep etmekle kalmayıp üstüne sizden hesap işletim ücreti topluyorlar.

enpara'da ise 0 masraf ve ücret ödüyorsunuz. faiz oranları tatmin edici. günlük faizi ise oldukça kullanışlı. bunun yanında ekpara hizmeti sayesinde paraya ihtiyacınız olduğunda çok cüzi miktarlar ödeyerek anında nakit avans çekebiliyorsunuz (ekpara).

müşteri hizmetlerine bağlandığınızda enerjik ve yardımsever bir görevli sorununuzu çözmek için elinden geleni yapıyor. vize işlemleri için evrak talep etmiştim ve oldukça hızlı bir şekilde isteklerimi hallettiler.
türkiye'ye sadece internet üzerinden ve şube gereksinimi olmadan, müşterilere nasıl iyi bir hizmet verileceğini kanıtlamış bankacılık hizmeti.

yaklaşık 1.5 sene müşterisi olduğum ve gayet memnun kalarak kullandığım hizmet. müşterisi olmak istediğimde, formu doldurdum ve şirketimize gelerek sözleşme imzaladılar. üzerine güzel bir kalem de hediye etmişlerdi. en büyük avantajı eft ücreti almaması. müşteri hizmetleri de belki de irtibata geçtiğim en iyi hizmeti veren destek ekibi.

tek eksisi sisteme yabancı hat giremiyorsunuz. kendim yurtdışında yaşadığım için, bunun sorununu yaşıyorum. müşteri hizmetlerine de bunu bildirdim. umarım sisteme yenilik getirirler.
bankacalık uygulamaları içerisinde en güzel olanıdır.özellikle müşteri hizmetleri direk yardımcı oluyorlar.tabi en önemli özelliği ise hesap işletim ücreti almamısıdır ve yılda bir kere diğer bankalara ücretsiz eft hakkı sunmaktadır.yaklaşık 3 senedir kullanıyorum herkese tavsiye ediyorum.
bana göre türkiye de müşteri memnuniyeti açısından en iyi olan bankacılık hizmeti. bir keresinde atm para mı vermediğinde işim düştü müşteri hizmetlerine 24 saat dolmadan paramı geri yatırdılar kartıma hiç şubeye falab gitmeye gerek kalmadı. zaten gitmek istesemde şubesi yok. finansbank ile anlaşmalılar atmleri kesintisiz kullanabiliyoruz. her ay üç seferde diğer tüm atmlerden ücretsiz faydalanabiliyoruz. oldukça faydalı bir bankacılık hizmeti, tavsiye edilir.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler