enlight

telefonumda bulunan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. fakat muadillerinden ayıran en önemli özelliği bununla fotoğrafları efsane hale getirebiliyorsunuz. ve afterlight gibi teknik bilgi gerektirmiyor. kendi tutorial videoları sayesinde bir kaç tuşa basarak fotoğraflarınızı sanki özel olarak çektirmiş ve düzenlenmiş profesyonel bir stile sokabiliyorsunuz. bu uygulamayı instagram kullanıcıları çok kullanıyor diye duydum.* uygulamanın amacı fotoğrafınıza renk vermek vs değil. amacı tam olarak fotoğraflarınızın doğasını ve verdiği mesajı değiştirmek.
kullanırken sizi photoshop uzmanına çeviren uygulama.

ios'dan belli bir ücret karşılığında satın almıştım. başta biraz karışık oluyor ama öğrenmek için adım adım enlight gibi özelliği sayesinde çok hızlı kapıyorsunuz özellikleri. inanılmaz şeyler yapıyor bu program gerçekten sanatsal diyebilirim. baştan sona fotoğraf başkalaşım geçiriyor. zamanında facetune kullanırdım, şimdi enlight kullanıyorum.
tavsiye ederim, paranıza değer.
ios'da bulunan efsane resim düzenleme aracı.

facetune gibi kaliteli bir uygulamayı geliştiren lightricks tarafından iphone için yayınlanmış resim düzenleme uygulamasıdır. insanlara yaptığınız fotoğrafları gösterirseniz inanmama olasılıkları çok yüksek, telefondan denseydi bende inanmazdım açıkçası. bu konuda gerçekten çok güzel uygulama.
ayrıca uygulama içi satın alma yoktur, verdiğiniz paranın da hakkını verir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler