electroneum

telefon ve bilgisayar ile mining yapılabilen ilk coin olduğu için geleceği sağlam coinler listemizde ingiltere menşei'li bi coin şuan sadece crytopia borsasında bitcoin tether ltc doge karşılığında alım yapabiliyorsunuz.

şuan yaklaşık 398 satoshi 0,007 dolar piyasada toplam 21 milyar adet bulunduğundan şahsi görüşüm uçuk kaçık bir fiyat beklemek hata olur. portfolyonuzu oluştururken sizlere naçizane tavsiyem bu coindende almanız
ingiltere orijinli bir altcoin. telefonla bile madenciliği yapılabileceği iddiası ise asılsızdır. zira telefonla bile madenciliği yapılabilen bir coin bir shitcoin ya da en fazla "bytecoin" olmaya adaydır. şu andaki değeri 0.00000318 btc'dir ama bu piyasayı takip etme niyetinde olanların bu değeri önemsemeden az da olsa electroneum'a pay ayırmaları gerekir. zira şu anda 4 milyar adedi bulunan bu coinin halihazırdaki değeri aşağıdaki durumlarda "pump" yiyebilir:

1. stabil bir cüzdanın işlevselleşmesi
2. madenciliğinin stabilleşmesi
3. spekülatif ya da gerçek anlaşma haberleri
4. büyük bir "balina"nın bu coini sosyal medyada övmesi

şahsen bu coini çok düşükken toplayıp 800 satoshilerde satış yaptım. şu andaki değeri ise yukarıda yazdığım stabilitenin bile elde edilememesine rağmen geldiği bir aşama. bu haberlerden herhangi birinin gerçekleşmesi halinde değerinin çok daha yukarı katlanması pekala mümkündür.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler