eleaf istick pico

elektronik sigaraya yeni başlayanlar için fiyatıyla ve kolay kullanımı ile birebir bir elektronik nargiledir. aliexpressten güncel kurla 200 tl gibi bir fiyata gelmektedir. kendi sarj aletiyle şarj edilebildiği gibi tavsiyem ısınma sorunu ve patlama gibi riskleri ortadan kaldırmak için sony vtc5 veya pil almanız ve piller için sarj aleti almanızdır. bunlarda 30 tl pil ve 120 tl nightcore sarj aletiyle 150 tl ye gelmekte. kullanıma göre ortalama 10 günde değiştireceğiniz coillerin orjinal 5 li paketi ise yine aliexpressten 35 lira civarına gelmektedir.
eleaf firmasının ürettiği değiştirilebilir bataryalı, sıcaklık ve watt ayarlabilen mini bir gösterge ekranına sahip taşınabilir elektronik sigaradır. atomizer olarak melo 3 ve melo 3 mini kullanabilirsiniz.arka arkaya çekişlerde belli bir süreden sonra çok ısınıyor fakat 10 sn limitli ayarlanabilir bir süre ile kazara basmalarda cebinizde cihazın patlama ve yanma olasılığını ortadan kaldırabilme özelliğine sahip. ayrıca tuş kilidi de mevcut.

bir ay boyunca aralıksız hevesle kullandıktan sonra tekrar sigaraya döndüm. evde öylece duruyor. *
başlangıç için oldukça yeterli bir settir. ülkemizde yasal olarak satışı mümkün olmadığı için ya kendi imkanlarınızla gümrüğe takılma riskini alarak sipariş edebilirsiniz ya da hali hazırda satan kişilerden edinebilirsiniz. internette yüksek fiyatlar istense de 180 lira civarına bulunabilmektedir. önemli nokta ise piyasada sahteleri kol gezmektedir bu sebeple alırken mutlaka satıcının yanında kutu üzerindeki şifre alanını kazıyıp altındaki şifreyi ürün sayfasına girerek orjinalliğini teyit edin.
pico pico diye tüm tütüncülerde bulabileceğiniz e sigara başlangıç seti daha altı ürünler de mevcut ama bu setten başlamanız tavsiye edilir internette 200 tl civarına bulabilirsiniz.fakat unutmamak gerekir e sigara içerken setiniz kadar kullandığınız likitler sizin içim kalitenizi belirler.yurtdışında dolar kuruna bağlı olarak daha uyguna getirtme şansınız da mümkün.
sigarayı bırakamayacağınızı bilerek ve sigaradan daha zararsız olmdığını bilerek kullanacaksanız ve de elektronik sigara kullanıcılarının büyük oranda tekrar sigaraya başladığını biliyorsanız ve bunlara rağmen yinede merak ediyorum alacağım diyorsanız daha uygun fiyatlı cihazlar var. bukadar para verilmesini hatta rakiplerininde genel olarak para verilerek alınmasını saçma bulduğum cihaz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler