eleaf ijust s

başlangıç için ideal olan elektronik sigara. kutusundan farklı direnç seviyelerine(ohm değeri) sahip 3 adet atomizer çıkıyor. değerler birbirine yakın olduğu için başlangıçta aradaki farkı pek anlamazsınız zaten.

içimi güzel, dumanı ne sıcak ne soğuk. ele oturuyor ve kullanımı oldukça rahat. şarjı uzun süre gidiyor ve ortalama bir içici için likit tankı günde 1,5 kere doldurmak yetiyor. emzik gibi ağzınızda takılmazsanız 1 tank size tüm günü geçirmeye yeter, yani tankı da epey büyük.

ama dikkatli olun, tankı fazla doldurmak da akıntı/sızdırmaya sebep olabiliyor ağzına kadar doldurmayın.

zaten piyasasdaki çoğu elektronik sigara zamanla akıtır. o yüzden kullanım talimatlarına uymak ve çantanızdan çıkardığınızda dökülen likitten her yeri yapış yapış bulmamak için dikkatli kullanmakta yarar var.
herkesin başlangıçta kullanmayı düşündüğü ancak devamlı kullanımda da sorun çıkartmayacak olan e-sigara.

en önemli şey orjinalini satın almak. kutunun arkasındaki kodu http://www.eleafworld.com/info/batchcode.php sitesinden sorgulayarak orjinal olup olmadığını anlayabilirsiniz.

kullanırken kesinlikle 0.3 ohm coil kullanmanızı öneririm. çünkü 0.15 ohm coillerde ısınma sorunu oluyor, 0.50 ohm coillerde ise buhar tatmini yetersiz kalıyor.

şarjı 2. güne çıkartıyor. yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler