ekşi sözlük

her ne kadar eskisi gibi kaliteli içerikler bulunmasa da,herhangi bir konuda yazarların bizzat kendi yorumlarını bulabileceğiniz bilgi paylaşım sitesi.yazar olmak isterseniz ilk 10 entryden sonra çaylak oluyorsunuz ve girdiğiniz entryleri siz ve sizin gibi çaylaklar dışında (ve istiyen yazarlar) kimse sizin entrylerinizi göremiyor. çaylak sıralamasına girdikten sonra bu sıralama neye göre belirlendiği bilinmemekle birlikte ortalama olarak 2 yıl yazarlık sırası bekliyorsunuz.
kutsal bilgi kaynağından siyaset meydanına dönen web sitesi. kaliteli güncel içerik bulmak gerçekten zor. türkiyedeki kutuplaşma çok net olarak burada da görülebiliyor. güncel konulardan haberdar olmak açısından takip etmek iyi oluyor.
zamanında yazar olma mertebesine eriştiğim, yurtdışı seyahatim dolayısı ile entry giremediğim için tekrar çaylaklığa düşürüldüğüm sözlük sitesidir. türkiye'de açılmış ilk sözlük sitesi olma ünvanını taşımakla beraber, yeni bir fikre de imza atmışlardır. artık eskisi gibi değildir. imla kurallarına dikkat etmeyen yazarlar, yalan yanlış bilgilerle dolmuştur. yine de türkiye'de en çok takip edilen sitelerden biridir.
döneminin kutsal bilgi kaynağı, şimdi ise bir grup ilgi çekmeye çalışan ergenin, formattan bihaber tiplerin ve algı kasmaya çalışan tiplerin doldurduğu, ciddi bir yönetim boşluğu olan ancak sözlük konseptini yaratan ve sözlük konseptinin türkiye'de ilk ve en başarılı örneğini veren, güçlü bir oluşum.
çaylak sıralamasını beklerken nice yiğitlerin perişan olduğu bir oluşum. özellikle deprem, son dakika gibi gelişmelerin haber kaynaklarından daha hızlı sözlüğe ulaşması, anında bilgi isteyen meraklı okurların uğrak yeri olmasına sebebiyet veriyor.
bu sözlüğü tanımama vesile olan sözlüktür. zamanında haber alma bilgi alma kaynağı olarak kullansam da şuan tamamıyla yorum ve siyaset için okumaktayım. ara ara çoluk çocuğun açtığı formata aykırı başlıklar ve patlayan başlıklarla sinirimi bozmaktadır. yazar olmak için 3 yıldır bekliyorum daha olamadım ilk 10 entryniz önemlidir.
bu siteyi duymama ve kayıt olmama sebep olmuş meşhur sitedir. burada başlığını açmamak olmazdı. uzun dönem çaylak olarak kalmayı göze alırsanız barındırdığı pek çok kaliteli insan ile güzel fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. sinir bozucu tipler çıkacaktır tabi ki. çok da şeetmeyin
en verimli zamanlarını 2008'lere kadar yaşayan şu sıralarda ise herhangi bir şey için yorum ve bilgi paylaşılan sosyal medya paylaşım sitesidir. eskiden ise genelde paylaşımlar; adının da hakkını verecek şekilde bilgi içerikliydi. bazı eski konularda ilk mesajlara bakacak olursanız görürsünüz ki paylaşımların amacı insanları bilgilendirmekti. şimdi ise daha çok forum gibi kullanılmaktadır.
yavaştan formatının dışına çıkıp forum hali almaya başlamıştır 2 günde bir sabire meltem banko başlığı gündeme gelir , içinde rezalet olmayan rezalet başlıkları açılır ama herşeye rağmen bi protesto ya da başınıza bi olay geldiği zaman sesinizi en iyi ekşi sözlükte duyurabilirsiniz . (tıpkı bu siteyi duyduğum gibi)
kutsal bilgi kaynağı kılıfından ,formatından çıkıp ,vatan hainlerinin ,yobazların ,dine saldıranların kısacası ekstrem uç noktaların yeni yerleşim noktası olmuştur.eski popüliterisini kaybedip ,profilin yerlerde sürünmesine rağmen halâ çok kaliteli yazarlar bulundurmaktadır onlara saygımız büyük
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler