eken h9

çin menşeili aksiyon kamerasıdır. kutu içeriği doludur. askı mandalları, su geçirmez kılıfı dahildir. piyasada 45-50 usd civarına bulunabilir. wifi üzerinden anlık görüntüleri telefona aktarabilirsiniz. bu da çekim açısını ayarlamak için güzel bir özelliktir. ilk deneyim için tavsiye edilir.kırılsa da ıslansa da üzülmezsiniz.eksileri: wifi üzerinden canlı yayın yapılamıyor, mikrofon çıkışı yok.
go pro nun alternatifidir.su geçirmez kılıfı ve diğer aksesuarları kutu içerisinde bulunmakta.eğer ekstrem sporlarla yada doğa sporlarıyla ilgileniyorsanız yaşadığınız olayları ve anları kaydetmek istiyorsanız tam anlamıyla isteklerinizi karşılayabilirsiniz.çin sitelerinde ya da türk e ticaret sitelerinde mevcut.başlangıç için ucuz ve giriş ve orta seviye için en uygun aksiyon kameralarından bir tanesi.150-200tl bandında rahatlıkla bulunabilir.
aksiyon kameralarına merakınız varsa başlamak için ideal bir cihaz.ama bir gopro kalitesi beklemeyin kesinlikle.özellikle gece çekimleri kullanıcısını üzmektedir.
4k çekim yaptığı tamamıyla saçmadır. 4k yapıyor gözükür ama açıp izlediğiniz zaman o takılmaları vs çok rahat farkedersiniz. ama bu tarz bir aksiyon kamerasına merak sardıysanız go prodan önce uğradığınız 3-4 duraktan birisidir. ayrıca bu markayı alacağınıza aliexpressten daha ucuza aynı işi gören ürünleri alabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler