ea access

ea tarafından xbox platformu için sunulan belirli aylık veya yıllık ücretlerin ödenmesi akabinde ea tarafından seçilen ea'nin yaratıcısı olduğu bir takım oyunları başkaca bir ücret ödemeksizin ücretsiz oynamanıza imkan veren sistemdir.
fifa 17 battlefield 1 gibi bazı kalburüstü oyunlar da bu sisteme dahil olduğundan yıllık 70 tl gibi cüzi bir bedel karşılığı üye olmak son derece mantıklı ve fiyat/performans için son derece karlı bir harekettir. kaldı ki yeni nesil bir çok oyunun da demosunu ücretsiz , yayınlanmadan önce oynama imkanı sunmaktadır.
yalnızca xbox platformu için değil aynı zamanda pc platformu için de geçerli ea tarafından yaratılmış platform.bu platforma üye olduğunuz süre boyunca ea'in seçtiği tüm oyunları hiçbir sorun yaşamadan online/offline oynayabiliyorsunuz.fiyatı ise yıllık 4 euro.içerdiği oyunlarla parasının hakkını fazlasıyla verir.

içerdiği oyunlardan bazılarını sayacak olursam : fifa 17, fifa 16, battlefield 1,mirror's edge catalyst, mass effect andromeda, titanfall, star wars : battlefront, battlefield 4, need for speed, torchlight 2, battlefield 3,this war of mine ...
ea tarafından pc ve xboxlara sunulan aylık ödemeli platform.

playstation kullanıcılarının anlayacağı şekilde de açıklamak gerekirse, ps plus veya xbox gold live üyelik tadında aylık ya da yıllık ödeme yapılarak katılınabilen platform.
yeni çıkacak olan ea oyunlarını çıkmasından 1 hafta evvel 10 saatlik oynatmaya izin vermesinin yanı sıra bir çok eskiyen oyununu da ücretsiz oynatmaktadır.

fiyatı aylık 12 tl, yıllık 65 tl olan platformun hediye verdiği mevcut oyunlardan bazıları: titanfall 2, battlefield , mirrors edge catalyst, need for speed, star wars: battlefront, fifa ve diğer oyunların 17leri...

xbox veya pc oyuncusuysanız şiddetle tavsiye edilir cep yakmaz, neşe verir. tabii oyunlar az bu saydıklarımı oynadınızsa çok da önemli değildir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler