dyson

evcil hayvanlı evler için tasarlanmış tüy toplama başlıkları ile birlikte gelen dc37 model elektrikli süpürgesini bayılarak kullandığımız ingiliz ev aletleri markası. iki kedili ve bir köpekli evimiz için hakkını vere vere kullanıyoruz.
ev işi ve süpürge gibi kavramların sadece kadınları ilgilendirdiği fikrinden bağımsız, tüm cinsiyetten ve tercihten insanın kullanıma sunulmuş ürünler sunan ev elektroniği markası. en çok süpürgeleri ile bilinse de hava temizleyicileri, saç bakım ürünleri, ışıklandırma ürünleri gibi farklı kategorilerde de ürünleri mevcuttur.
başlıkta ev işi ve süpürge gibi kavramların sadece kadınları ilgilendirdiği fikri yer almamakla beraber ülkemizdeki erkeklerin %90nı dysondan bihaberken bu oran kadınlarda tam tersi diyebiliriz.ayrıca sadece süpürge üretildiği yazılmamasına rağmen bu çıkarımda bulunmak büyük bir başarı açıkçası.süpürge denilince akla gelen ilk marka açıklamasının da arkasında olduğumu belirtmek isterim.
1993 yılında james dyson gibi bir girişimci tarafından kurulan elektrik süpürgesi şirketi.ilk tasarımını yaparken 1000den fazla prototip yapmış hiçbirinde de gerçek emiş gücü sağlayan bir süpürge yapamadığını kendi ağzıyla söylemiştir.yüzlerce denemesinden sonra kendi patentini aldığı buluşla dünyanın en iyi emiş gücüne sahip en essiz elektrikli süpürgesiyle şirketinin değerine değer katmıştır.

ürünleri oldukça pahalıdır fakat kalitesi ortadadır.
hastanelerde kullanılan hepa filtreleri artık ürünlerinde standart hale getirecekler neredeyse firma standartlarını her geçengün dahada arttırmakta ve ekonomik düzeyi yüksek gruba hitap etmektedir. özellikle anti allerjen hava temizleme cihazlarını şiddetle tavsiye ederim hele ki allerjik bir bünyeniz varsa yada sigara içilen bir ofiste çalışıyorsanız hayat kurtarır hayat uzatır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler