dyson dc42 allergy

radial root cyclon teknolojisi ile emiş gücü coşturulmuş ball teknolojisiyle heryere rahat girip çıkıyor ayrıca 4.5 metreye kadar uzayabiliyor ki bu cihaz kablosuz ayrıca torba derdide yok ağırlığı 6-7 kg civarında fakat boyutlarından bukadar ağır olabileceğini düşünmezsiniz fakat 5 yıl garanti verdiklerine göre içinde ki malzeme plastik cürük çarık değil diyorsunuz. kalite açısından tavsiye edilesi bir üründür özellikle bekarlar için pratiktir.
çekiş gücü gerçekten tatminkar bir elektrik süpürgesi. shaggy halıları olanlar için özellikle tavsiye ediliyor. fırça, özel dizaynı sayesinde siz süpürgeyi ittikçe halıdaki tüylerin arasına giriyor ve dipten çekiyor tozları. manevra yeteneği reklamı yapıldığı kadar iyi değil fakat.
1100 w gücü olan ve alerji filtresi bulunan en kral marka olan dyson dyson ın ürettiği elektrikli süpürgedir.
çelik ve teleskobik hortumu bulunduğundan kısa süpürge yada uzun bir süpürge gibi 2 türlü kullanımı mevcuttur.en güzel kısmı ise eviniz büyükse oradan oraya çekiştirmenize gerek yoktur.hortum mesafesi oldukça uzundur.
kısa alanlarda ise tüm hortumu toplayarak küçük süpürge gibi kullanırsınız hem daha kısa sürede işinizi halledersiniz hemde belinizle eğilmediğinizden daha rahat edersiniz.

tüm aparatları ve fırçaları kutu içinde gelmekle birlikte 24 ay garantisi bulunmaktadır.
yaklaşık fiyatları 2000-2200 tl arasında değişiyor.

edit:torba bulundurmaz.ve kendine has motor ve tekerlek patenti bulundurmaktadır.
bu sayede erişilmesi zor noktalara rahatlıkla ulaşır.manevra kabiliyetini kolaylaştırır.

kısa bir intro için :

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler