doviz.com

güncel döviz kurları döviz bunun yanı sıra altın ve borsa bilgilerini anlık veren faydalı bir site. ancak ne hikmettir ki anlık bilgi ekranı sorusuna kaç defa hayır desem spam gibi tekrar tekrar çıkar ve mobil uyumluluğu da çok iyi değildir. hem kendisi site olarak hem de tarayıcı anlık bildirim göndersin mi diye sorup duruyor. gerçi bu gibi sitelerde rakamlar oranlar olasılıklar konuşur ve bu açıdan doviz.com iyidir. tasarımı biraz daha güzelleştirseler ve biraz daha kullanıcı deneyimi yaşatsalar fena olmazdı.
sosyal medya ve yabancı sitelerin bu kadar yaygın olmadığı 2010 yılında internetten kurların takip edildiği efsane sitelerin başında gelir. özellikle isviçre frangı o dönem ki favorimdi.altının gramının 60 lira olduğu dönemlerden bahsediyorum.
sayfayı açınca reklam videolarını kendi kendine oynatmaya başlayıp kulaklık varken de yokken de lüzumsuzca başlayan gürültü sebebi ile beni rahatsız etmeye başlamış olan websitesi. kurları takip etmek için arada kullanıyordum ama çok hassas bir takibe ihtiyacım olmadığı için doğrudan google'a soruyorum. hatta kur dönüştürmek niyetindeysem direk google'da x to try gibi bir arama yaparak doğrudan google'ın dönüştürücüsünü kullanabiliyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler