donanimhaber.com

hiç hayatımda kullanmadım bu siteyi desem pek de yalan olmaz. zaten ne için kullanacağımı da bilmiyorum genelde forum tarzını da pek sevdiğim söylenemez de bu donanimhaber gerçekten ölücü dolu be kardeşim. sanirim sirketleri ofisleri filan da var gecen baktim dotnet developer ariyorlar da siteyi ne zaman guncelleyecekler soyle yag gibi akacak karakterler okunakli olacak hiz mukemmellesecek bilemiyorum.
türkiyenin en köklü ve en büyük forum platformudur.aklınıza gelebilecek ne varsa bu forum üzerinde bulabilirsiniz.tavsiye inceleme bilgi paylaşımı sohbet gır gır şamata teknoloji hesi bu site içerisinde mevcut.

bazı editörleri çok sevmemize rağmen bazılarını da hiç sevmeyiz.
erdi özüağ mesut çevik ekranda en çok yer alan baş editörler.kendileri oldukça bilgili ve donanımlı insanlar site profiline oldukça yakışıyorlar.

bir de korkulu rüya vardır.taraflı yayın yapan ekrem71
apple fanboyu ve taraflı yayınlar yapan editördür.samsunga dair yalan yanlış haberler yapar özellikle olabilir bitebilir li cümleler kullanarak sanki olmuş yada gerçekmiş gibi haber sunar.açıkçası biraz da trol kaynaklı olduğunu düşünüyorum.çünkü babasının şirketi gibi koruyup kollamanın mantıklı bir açıklaması görünmüyor.

onun dışında bir kaç kez site üzerinden alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım güvenle alışveriş yapabilirsiniz.fakat dolandırıcılara dikkat etmekte fayda var.
burada bir sıcak fırsatlar bölümü var ki, orası yalnız ve güzel ülkemin en vahşi ölücülerinin ganimetlerini bölüştüğü kurtlar sofrasıdır. bir firma düşünün ki, bu oluşumun tehlikesinden habersiz şekilde piyasanın normal arz-talep dengesini değerlendirir; kendi analizini, hesap kitabını yapar ve satışlarını artırmak için belki de bir miktar kardan zarar planlayıp bir kampanya yapar. bunu iletişim kanallarıyla genele duyurur ve pusudaki nöbetçi ölücü de öğrendiği anda diğerlerine haber verir. sonrası ise trajedidir, ibretliktir. hele ki bir de başlangıçta detaylar iyi hesaplanmamışsa ve kampanya sahibi bu olaya erken uyanamazsa batmadan kurtulamaz ellerinden. ticari bir kampanya öncesi bunlar hesaplanmadan adım atılmamalı, mümkünse içlerinden bir tane hain kurt bulup kampanyanın muhtemel açıkları hakkında mutlaka danışılmalıdır. çünkü onlarla ganimet bölüşüp onlar gibi düşünmeyen birisi onları engelleyemez.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler