donanimhaber.com

ülkemiz web sektörünün parlayan yıldızı. içeriğinde adındaki gibi bolca donanımsal haber olmakla birlikte forum kısmında akla gelebilecek her şey tartışılır. donanımhaber sıcak fırsatlar kisminda ise yurdun heryerindeki kampanyalar bulunur. promosyon , indirim kodu indirim çekleri ile kimi ürünleri bedavaya dahi getirdikleri olur.
forumdaki linklerinin çoğu referans içeren ve bundan kullanıcılarının bile habersiz olduğu web-sitesi, teknoloji platformudur. alternatifinin olmamasından dolayı muhtemelen bu kadar büyüyebildi. forumdaki link skandalı patlak verdikten sonra ilgili sitelerden hiç alışveriş yapmamama rağmen; haksızlığa tahammülüm olmadığından dolayı artık bu siteyi ziyaret etmiyorum.
sevmedim, sevmeyeceğim bu siteyi. üyelerinin "param var, o halde her şeyin en doğrusunu ben bilirim" havası tiksinmek için sadece bir sebep. ayrıca "donanımhaber ölücüsü" tabirini duymamış olmak, internetten uzak kaldığınızın göstergesi olabilir.

ha site büyüktür, içeriği zengindir ve köklüdür... tamamen ayrı bir konu. ama sırf büyük diye, meşhur diye seveceğim anlamına gelmiyor. benden uzakta dursunlar kafi.
ölücülerinin insanın midesini bulandırdığı oluşum.savunma sanayi üzerinden yaptıkları haberleri kaçırmadan takip ederim.
ölücülerin diğer ölücülerle irtibat kurabildiği fikir alışverişinde bulunduğu internet platformudur. forumlarumlarında bilgiden ziyade manyakça ego tatminlerine şahit olursunuz tabiki referans ölücülüktür.
aradığım her şeyi bulabildiğim, üyesi olduğum "donanım" etiketiyle kurulmasına rağmen her türlü konu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz güzel site.
her türlü indirim,bedeva kampanyalar vs bulunabilecek forum sitesi.asıl olarak ölücüleriyle meşhurdur,öyle ki bir dönem coca cola kırmızı kapak kampanyasını bu yüzden bitirdi deniliyordu
"donanımhaber ölücüsü" diye bir kavram oluşturmayı başarmış forum sitesi.içerikleri v.b. oldukça başarılıdır.(trolleri de bir o kadar fazladır.) egosunu tatmin eden insanlarla da karşılaşabilirsiniz ancak aradığınız konu hakkında bilgiye de ulaşabilirsiniz. donanımhaber ölücüsü kavramının çıkmasının en büyük sebebi sıcak fırsatlar bölümüdür.bu bölümde insanlar indirime girmiş, fiyatı düşmüş ürünleri forumdaki kişilerle paylaşırlar.forumda sıcak fırsatlarda takılanların çoğu ihtiyacı olmamasına rağmen sıcak fırsattaki ürünlerin çoğunu almıştır.(adamın teki bebek bezi almıştı, artık çocuğum olana kadar saklarım diyordu.)
2. el satım alanına girdiğinizde bulunduğunuz dünyadan farklı bir dünyaya açılıyorsunuz ve bu dünyada insanların mesleği mezarcılık.onun dışında sıcak fırsatlar katogorisi takip edilesi ve en son olarak günümüz alışveriş sitelerinin (amazon,aliexpress,banggood vb.) özel olarak sayfalarca bilgi verilmesi türkiyede ender görülen bir kalitededir.(tabii onların yorumlarında da ölücüler var :(
internette aranılan herhangi bir şeyde mutlaka karşınıza çıkan iki siteden biridir. istediğiniz bilgiyi öğrenebilmek için forum sayfasına girersiniz fakat her forumda olduğu gibi burada da ihtiyacınız olan bilgi dışında bolca boş konuşma görürsünüz.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler