diyetkolik

mobil olarak insanların vücut değerlerine ve hedeflerine göre ücretli olarak besin listesi gibi diyet danışmanlığı yapan bir mobil uygulama. aslında fikir çok güzel. ama fiyatlar çok pahalı. ben bunu indirdim kullanacaktım. çok zayıfım diye kilo almak istiyordum. bilgilerimi bir hevesle girdim hop bir baktım para istiyor. tabi öğrenciyiz hemen kapattık. keşke fiyatları biraz daha ucuz olsa da herkes yararlansa. hem diyet listeleride doktorlar tarafından hazırlanıyor.
diyet gibi insan sagligina dogrudan etki edebilecek bir sey konusunda boyle bir programa guvenemem ben. her ne kadar listeler doktorlar tarafindan hazirlansa bile, saglik konusunda yuzyuze gorusme ve karsilikli iletisimin, saglikli bir hasta-hekim iliskinde elzem oldugunu dusunmekteyim. bu yuzden bu uygulama ucretsiz olsa dahi kullanmam.
gereksiz mobil uygulaması. bir insanın kan değerlerini, beslenme alışkanlıklarını, metobolizma hızını bilmeden o insana diyet programı uygulayamazsın. karşındaki insanın maddi durumunu göz önüne almadan da diyet programı uygulayamazsın. bu tarz programlara boş yere paranızı kaptırmayın.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler