digitürkplay

türkiye süper ligi, 2.ligi , ingiltere premier ligi gibi liglerin internet üzerinden canlı maç yayınlarını izlemek için yıllık bir ücretle üye olunan platform. önceki yıllarda standart paketinin görüntü kalitesi berbat olmasına karşın bein media grup tarafından digitürk satın alındıktan sonra standart pakette bile hd kalitesine yakın görüntü hizmeti vermeye başlamıştır.
standart paket görüntüsü bana göre hala çok iyi değil alınacaksa yüksek kalite alınmalıdır.maçlar sıkıntısız izlenebilir ama bu fiyat politikası tam bir kazıktır. bu paralara yasal yollardan izlemek istemiyor insan.
bein media group'un sahip olduğu platform.görüntü kalitesi çok iyi olmamasına karşın telefondan, tabletten, bilgisayardan rahatça maç v.b. izlemeyi sağlar.birçok ligi içinde barındırmaktadır.fiyatları ucuzlarsa daha iyi olur.
derbi katilidir. derbiyi izleyeyim diye açarsınız görüntü donar, yayın gider, görüntü kalitesi leşleşir. en az dört beş kere derbi izlemeye kalktım bununla ve hepsinde de sorun yaşadım. hele birinde neredeyse 40 dakika izleyemedim maçı. yüz kere aradım sorunun üzerinde çalışıyoruz filan dediler. maç bitti o sırada tabi sonra paramı iade ettiler. hayır onu da nasıl kabul ettiler anlamış değilim.

bir de yayına hd diyorlar ama tvye bağladığınızda göreceksiniz ki 360p yayını hd diye satıyorlar. uzak durun bundan.
3 ana tip üyeliğe sahip platform.
süper lig, spor extra ve eğlence üyeliği.
süperli paketinde haftalık yada aylık kendi tercihinize göre satın alımlar yapıp süper ligdeki tüm maçları izliyorsunuz.
spor extra paketinde yurtdışı liglerden maçlar ve haberler sunuyor.
eğlence paketinden hiç bahsetmiyorum, film, müzik vs gibi şeyler. internet çağında gereklimi bu paket size kalmış. ben gereksiz buluyorum.
zamanında digiturk kullanıcısı olmama rağmen ek 5tl isteyen hizmet. bunu uygulama değil müşteri hizmetleri söyledi sakın televizyona kanmayın yok ona 5 tl yok ona 10 tl diye diye parayı cebe atıyorlar.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler