digiturk

bein media tarafından satın alındıktan sonra, ismi küçük bir ilaveyle aynı kalıp bünyesindeki spor, sinema ve tematik kanallarının isim ve logolarını değiştiren, ayrıca paket içerik ve fiyatlandırmasında da değişikliğe giden tv platformu. tmsf döneminde ciddi bir duraklama dönemi geçirmişlerdi, bunun sebebi de hem devlet elindeki soğuk yönetim yapısı, hem de en önemli kozu olan süper lig'miz(!) yerli futbolcu sarmalında debelenmesine rağmen değiştirmedikleri dengesiz ve yüksek fiyat politikasıydı. o süreçte epey bi müşterisini kaybetmişti. neyse ki yabancı sınırının kalkmasıyla futbolumuzun kalitesi arttı, katarlı patronlar da kısmen makul bir paket sistemi getirince yarı ölü olan platform biraz olsun canlandı.
fiyatları benzerlerine göre çok daha pahalı, eksi üyeler yeni üyelerden her zaman daha avantajsız oluyor ve paketlerine bakacak olursanız spor kanalları oldukça yetersiz. ancak film kanalları açısından digerlerine göre çok daha iyi çünkü film katalogu çok geniş ve sürekli yenileniyor. yeni filmler çok sık ekleniyor ve görüntü kalitesi ve altyazı gerçekten çok iyi. diledigin yerde diye bir arşivi var ordaki film seçenekleri de oldukça geniş. film izlemeyi sevenler için ideal.
verdikleri hizmetle fiyat politikaları arasında dağlar kadar fark var bunların. bir ara lig tv için almıştım herhangi bir taahhütüm yokken iptal başvurusu yapıp, kalan parayı ödememe rağmen bu arkadaşlar daha sonradan bir fatura daha çıkardı bana hem de direkt yasal yollara başvurduklarını belirtip faizli geri istediler. neyse ki kapatma yazısı filan elimdeydi de başvurunca düşürdüler davayı. binlerce insandan yarısı yese bu numarayı çok güzel paralar kazanırlar. uzak durun veya haklarınızı iyi bilin buna bulaşacaksanız.
katarlı bein media tarafından satın alınan pay tv sistemi şirketi. fiyatları pahalı olmakla beraber spor toto superlig yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. ancak maçları anlattırdıkları spikerlerin kaliteleri maçlar arasındaki izleyici farkını derinleştirmektedir. bence sadece şamp.ligi maçlarını seyredin. bizim ligden uzak durun bir süre en azından bir özeleştiri yaparlar da kalitelerini yükseltirler
daha önce kullanmadım ama yazmak durumundayım. müşterisi olmayan kişilere resmen işportacı mantığıyla gece gündüz farklı numaralar ile arayarak müşterisi olmaya ikna etmeye çalışan iğrenç firma. uygun bir dille teşekkür esip tekrar aranmamamı ve istemediğimi dile getirmeme rağmen ve hatta müsait olmadığımda bile vakitli vakitsiz ısrarla tekrar tekrar aramalarını anlayamıyorum. üstüne üstlük istemediğimi belirttiğimde de karşı taraf bozuluyor trip atıyorlar. gerçekten anlam veremiyorum. bir iki aydır aranmıyordum dünden bu yana iki kez arandım. müşterisi olunduktan sonrası için bişey diyemiyorum denemedim ama bu anlattıklarımdan mütevellit katiyyen yanaşmayacağım firma.
eski müşteriye yeni müşteriden daha az değer verme ekolünün türkiye'deki en büyük temsilcilerinden biri olan digiturk, bu ekolün açığından faydalandığınız takdirde kullanması mantıklı bir hizmet oluyor. açık meşhur, aboneliğinizi kapatacağınızı söylediğiniz anda indirimler yağmaya başlıyor. ülkemizde bu zihniyette çok firma var ve hepsinde de işe yarıyor bu.

mantık basit. eğer siz giderseniz, sizin yerinize yeni bir müşteri bulmak zorundalar. yeni buldukları müşteriden de, başta söylediğim üzere, eski müşteriden kazandıklarından daha az para kazanacaklar. aradaki farkı biraz kırparak sizi tutmak onlar için daha karlı ve zorunda kaldıkları takdirde, bunu tereddütsüz şekilde yapıyorlar.

bu noktada fiyatlarla anlaşır ve bu şekilde kullanırsanız iyi firma. özellikle süper lig yayınları içermeyen paketlerinde gayet güzel fiyat-performans oranları yakalayabilirsiniz. yoksa daha lig tv bile yokken evine digiturk bağlatıp, aradan geçen yıllar içinde aynı pakete yeni abonenin iki buçuk katı fiyat verir hale gelmiş insanlar da var, bizzat tanıdığım insan olduğundan biliyorum. o paralara değil digiturk veya herhangi bir televizyon aboneliği, televizyon taksidi bile olmaz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler