digiturk play

netflix alternatifi. hem de gayet iyi bir alternatif. daha ucuz, canlı tv izlenebiliyor, film içeriği çok sık yenileniyor ve oldukça yeni filmler ekleniyor. çok daha yeni filmleri ise kiralayabiliyorsunuz. fiyatı aylık 5 tl. süper lig için ekstra ücret ödenmesi gerekiyor. bu tür dijital platformları dizi değil de film ve tv için kullanıyorsanız deneyin. elbette dizi kategorisi de var ama diziler eski ve sayısı az.
süper lig maçlarını önceden tek mac olarak satın alma imkani verirken artik yalnizca haftalık satin alma secenegi sunan site.

neden tuttuğum takimin macini izlemek isterken uzerine 10-15 tl fazla verip osmanlisporun, karabüksporun maclarini satin almak zorunda kalayım ki?

insanlari kaçak yayına itiyorlar 3-5 tl fazla kazanacagiz diye. mac mac sat, fiyati da 10-15 tl araliginda yap, korsan yayinla ugrasmaz zaten cogu insan.
digiturk'ün sahip olduğu netflix, puhu tv, tv+ alternatifi platform.film içerikleri oldukça başarılı ancak fiyat konusunda pek bilgim yok.en kötü olayı ise kesinlikle süper lig.süper lig için ekstra para ödemeniz gerekiyor, ki bu fiyatlar da azımsanacak fiyatlar değil.hele bir de tuttuğunuz takım 3 büyüklerden biriyse veya izleyeceğiniz maç derbiyse fiyatının üzerine biraz daha koyup satıyorlar.
2 sezon önce full spor paketini (süper lig,premier lig, la liga, serie a, ligue 1, brezilya serie a, tbl, euroleague ve atp masters) sezonluk 350 tl ye aldığım platform..o dönem arkadaşım aynı pakete aylık 119 tl ödüyordu..canlı tv, son 12 saate kadar yayını geri sarıp izleme imkanı, çeşitli kategorilerde filmler, dizileri 1 gün sonra reklamsız (reklamı ileri sararak) izleme şansı ile aylık 30 tl ye geliyordu..mevcut kampanyalarından haberim yok ama düzenli hayata geçince tekrar düşüneceğim yerlerden biri..
türkiye süper ligi, 2.ligi , ingiltere premier ligi gibi liglerin internet üzerinden canlı maç yayınlarını izlemek için yıllık bir ücretle üye olunan platform. önceki yıllarda standart paketinin görüntü kalitesi berbat olmasına karşın bein media grup tarafından digitürk satın alındıktan sonra standart pakette bile hd kalitesine yakın görüntü hizmeti vermeye başlamıştır.
standart paket görüntüsü bana göre hala çok iyi değil alınacaksa yüksek kalite alınmalıdır.maçlar sıkıntısız izlenebilir ama bu fiyat politikası tam bir kazıktır. bu paralara yasal yollardan izlemek istemiyor insan.
bein media group'un sahip olduğu platform.görüntü kalitesi çok iyi olmamasına karşın telefondan, tabletten, bilgisayardan rahatça maç v.b. izlemeyi sağlar.birçok ligi içinde barındırmaktadır.fiyatları ucuzlarsa daha iyi olur.
derbi katilidir. derbiyi izleyeyim diye açarsınız görüntü donar, yayın gider, görüntü kalitesi leşleşir. en az dört beş kere derbi izlemeye kalktım bununla ve hepsinde de sorun yaşadım. hele birinde neredeyse 40 dakika izleyemedim maçı. yüz kere aradım sorunun üzerinde çalışıyoruz filan dediler. maç bitti o sırada tabi sonra paramı iade ettiler. hayır onu da nasıl kabul ettiler anlamış değilim.

bir de yayına hd diyorlar ama tvye bağladığınızda göreceksiniz ki 360p yayını hd diye satıyorlar. uzak durun bundan.
3 ana tip üyeliğe sahip platform.
süper lig, spor extra ve eğlence üyeliği.
süperli paketinde haftalık yada aylık kendi tercihinize göre satın alımlar yapıp süper ligdeki tüm maçları izliyorsunuz.
spor extra paketinde yurtdışı liglerden maçlar ve haberler sunuyor.
eğlence paketinden hiç bahsetmiyorum, film, müzik vs gibi şeyler. internet çağında gereklimi bu paket size kalmış. ben gereksiz buluyorum.
zamanında digiturk kullanıcısı olmama rağmen ek 5tl isteyen hizmet. bunu uygulama değil müşteri hizmetleri söyledi sakın televizyona kanmayın yok ona 5 tl yok ona 10 tl diye diye parayı cebe atıyorlar.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler