digital ocean

digitaolcean, sadece ssd diskler kullanan bir bulut sunucu sağlayıcısıdır. yüksek performans daima yüksek performans olarak kalıyor.

üzerinde işlem yaparken her şeyin ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. oldukça sade ve anlaşılır kontrol paneliniz sayesinde tüm sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

aylık 5 dolardan başlayan fiyatlarla inanılmaz uygun bir bütçeyle sitelerinizi barındırabilirsiniz.

digitalocean; ubuntu, centos, debian, fedora ve coreos gibi bir kurulumuna otomatik olarak yüklenebilen beş popüler linux dağıtımını ve bunların bir çok sürümünü bizlere sunmaktadır. ayrıca meraklısı için freebsd de desteklenmektedir.

lamp, lemp, mean ve docker gibi tek bir tıklama ile çok sayıda uygulama setleri yüklenebilir; ayrıca geliştiriciler için ruby on rails, django ve node; e-ticaret için magento, cms ve blog çözümleri wordpress ve ghost ve mediawiki gibi popüler uygulamaları tek tıkla sunucunuza kurabilirsiniz.

satın aldığımız bir hizmetten beklediğimiz en önemli unsurlardan birisi de karşılaştığımız problemlere çözüm üretebilecek bir teknik ekibinin olmasıdır. digitalocean bu konuda da oldukça yetkin ve etkindir.
inanılmaz uygun bir fiyata inanılmaz şeyler sunan bulut sağlayıcısıdır.en büyük artısı ssd'ye sahip olması ve fiyatının yalnızca 5$ olmasıdır.birçok linux dağıtımını kendileri sunarak oldukça büyük bir kolaylık sağlamışlardır ve kontrol panelinin kullanımı oldukça basittir.birçok değişik uygulamayı tek tıkla yükleyebilirsiniz.

en büyük artısı ssd sayesinde kesinlikle performansıdır.
kurulumu ve kullanımı oldukça kolay bir bulut sunucu. fiyat / performans oranı da yüksektir.

en büyük artısı sunucu ile yapmak istediğiniz hemen her şey için çok detaylı bir tutorial bulabilirsiniz. tutorial'ları takip ederek kolayca işinizi halledebilirsiniz. tutorial'ların bu kadar iyi ve detaylı olmasının sebebi ise bunun için digital ocean'ın para ödemesi. çok iyi bir tutorial'dan 300 dolara kadar para almak mümkün. böyle olunca da insanlar yazdıklarında daha bir özenli oluyor, herkes için çok faydalı işler çıkıyor ortaya.
en beğendiğim vps sağlayıcı şirketlerinden biridir. kaliteli hizmeti ve canlı desteği vardır hem de bu hizmetleri aylık 5 dolardan başlayan çok uygun fiyatlara vermektedirler.

github education pack'e sahipseniz 50 dolarlık hediye çeki veriyorlar yani en ucuz paketten 10 aylık ücretsiz hizmet alabiliyorsunuz.
github education pack için : https://education.github.com/pack
sadece verdikleri hizmetler değil hazırlamış oldukları dökümantasyon sistemi de oldukça kullanışlıdır. linode göre fiyatları daha uygun ancak heroku kadar yazılımcı dostu da değildir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler