destiny

eğer bu oyunu hiç oynamadıysanız garfiklerini gördüğünüzde oynamadığınıza pişman olmanız olası. ama oynamaya karar verdiğinizde fikriniz değişebilir. oyun biraz mass effect i andırıyor dersek yanlış olmaz. ama sadece andırıyor. mesela destiny nin en büyük eksisi burada. hikaye akışı çok kötü, bu bağlamda oyunla sağlam bir bağ kurmanız zorlaşıyor.
oyundaki sınıflardan herhangi birini rahatlıkla seçebilirsiniz. oynanışa çok büyük farklar katmıyor açıkçası. ki sınıflar da şöyle;
insan, awoken ve exo adı verilen üç farklı tür var. bunların altından da titan, hunter ve warlock seçeneklerinden herhangi birini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz (farkı bunlar yaratıyor). zevk alacağınız en güzel kısım ise savaş dinamikleri. karakter tasarım ekranı ve oyunun arayüzü oldukça sade. silah çeşidi de oldukça fazla.
çok uzatmadan bu oyunun ciddi anlamda fanları olduğu bir gerçek. benim kişisel fikrim ise oyundan öyle aman aman bir zevk aldığımı söyleyemem. çünkü benim için oyunun oynanışı ve grafik kalitesi kadar hikayesi de önemlidir. bakalım 2. si nasıl olacak.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler