dergilik

turkcell operatörü bünyesinde çalışan bir uygulamadır. kullanıma teşvik amaçlı operatör kullanıcılarının internetinden yemez. gazete sayısı açısından çok çok yetersiz olmasıyla beraber dergi zenginliği gayet yeterlidir. adını duymadığınız dergilerin bile bir anda bağımlısı olabilirsiniz. yolculuklarda ya da boş vakitlerde zamanınızı güzel değerlendirebilirsiniz. dergilere abone olma özelliği ile bildirimler alabilir, beğendiğiniz kısımları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
turkcell'in kendi ekosistemindeki uygulamalarından biridir.avantajlarından biri ücretsiz bir şekilde dergilere erişebilmek ve bunları internet harcamadan kullanabilmektir.(gördüğüm kadarıyla artık ücretsiz değil.aylık 16,9 tl.)
neredeyse tüm dergilere, gazetelere erişip okuyabiliyorsunuz, en güzel özelliklerinden biri çevrimdışı gazete, dergi okumaya imkan tanımasıdır.
hali hazırda mobil cihazım da var olan uygulama. yukarıda arkadaş ücretli olduğundan bahsetmiş. acaba önceden var olduğu için ücrete tabi miyim? merak ettim doğrusu. değerlendirmelere gelecek olursak gazete sayısı azda olsa dergi çeşitliliği fazla. zaten uygulamanın adı dergilik. gazetelik değil. bu yüzden çokta problem etmemek lazım gazete azlığını.
t70 üzerinden kullandığım uygulama.

yalnız ne ara üye oldum ve para ödüyor muyum, bilmiyorum. ama faturamda ek bir ücret görmüyorum.

en son umut sarıkaya’nın naber dergisi geldi, daha da bir sevdim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler