dell

17 sene önce ilk bilgisayarımdı 120 mb hafıza vardı ve dolmuyordu. 32 gb ram vardı hiç yavaşlamıyordu. çok mutluydum o bilgisayarla bir daha bilgisayar alırsam kanadalı olacak diyordum.
9 sene önce bir inspiron aldım dile kolay 6 sene kullandim. onlarca kez içini açtım. 3-4 kere linux 1 kere pardüs ve 5-6 kere windows yükledim, banamısın demedi. bir daha laptop alırsam kesin inspiron alırım dedim.
yaklaşık 3 ay önce bir inspiron aldım. üzerinde win10 yüklü, ben hayatımda bunun kadar geberik bir laptop görmedim. hiç bir şey yüklü değil sadece internete giriyorum, doğum yapacak gibi kasıyor arkadaş!! browser ı kapatmalar donmalar. geçen aradılar nasıl memnunmusun diye, açtım ağzımı yumdum gözümü. youtube açılmıyor, 0 (sıfır) bilgisayar; şoklardayım. artık laptop üretmek pazardan meyve almakla aynı seviyede jelatin üstünde kalite 0.
birkaç nesil önce ürettiği laptop ürünleri gerçekten taş gibi olan şirket. sonradan kalitesini çok bozdu ve teknolojiye ağırlık vererek trendi takip edemedi. bana göre yatırımları sayesinde ayakta duran bir teknoloji şirketidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler