dell latitude e7250 laptop

dell'in oldukça kullanışlı ve performans oranı yüksek, business amaçlı piyasaya sürdüğü laptop modeli. 12.5 inchlik ekran boyutu sayesinde ufacık çantalara daha sığabiliyor. çantanız yoksa dahi kolunuzun altına alıp toplantınıza gidebilirsiniz ve yalnızca 1250 gram. üzerinde yerleşik şekilde gelen hd kamerası ve parmak izi okuyucusu var. parmak izi okuyucuyu kullanmak için biraz çaba sarfetmeniz gerekiyor zira kurulum kısmı biraz zahmetli.

dell'in bu modelinde 5. nesil ıntel core i5 2.3 ghz işlemci mevcut. performans konusunda oldukça tatmin ediyor. zaten temelde business amaçlı bir laptop olduğu için amacına yönelik kullanımda oldukça tatminkar sonuçlar elde ediyorsunuz. ıntel hd 5500 serisi paylaşımlı ekran kartı yine iş amaçlı kullanımlar için fazla bile kalıyor aslında. laptopta 1600 mhz ddr3 bellek mevcut. eğer windows 10 ile kullanırsanız fazlaca sistem kaynağınız kalıyor.

laptopta 3 adet usb portu bulunuyor. ethernet portu da tam arkasında, böylece eğer mouse kullanıyorsanız o koca kablo çok fazla engel teşkil etmiyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler