decathlon

fransız spor mağazaları zinciri. spor yapan herkesin bildiği veya bilmesi gereken markadır.

hemen hemen her türlü spor malzemesi bulunur. kalitesi fiyatına göre yüksektir. ürünleri rakamsal olarak sıralama sistemine gitmişler. mesela triban 500 bisiklet giriş seviyesi iken alur 700 orta seviyedir. 900 seviyesi semi pro seride yer alır.

özellikle 110 lira civarına satılan su geçirmez trekking ayakkabıları kesinlikle incelenmeli.
quechua ve kalenji gibi dandik çin ürünü markalar satan bir yer gibi görünse de bu ilginç isimli markaların ürünleri böyle çirkin bir ismi hak etmeyecek kadar kaliteli. ayakkabı ve botlarından tutun, çantaları, spor şortları, dağcılık ekipmanlarına kadar aklınıza gelebilecek her spor dalı için ürünler satıyor. istanbul carousel avm'de son mağazalarını açtılar, oldukça da büyük. kesinlikle ziyaret edilmesi, spor yapılmıyorsa da kış için bot alınası bir mağaza.
birkaç kez alışveriş yaptığım, uygun fiyata gerçekten iyi performans sunan ürünler satan mağazadır, özellikle bu sitede satılan quechua markasının ürünleri incelenmeli derim.
uluslararası spor perakendecisi decathlon 1976 da fransa'da kurulmuş. ülkemize geldiği ilk zamanlar yerli malı ürün satmadığı için hep uzak durduğum perakendeci. neyseki o eski full ithal mantığından uzaklaştılar da şimdilerde bazı bazı yerli malı ürünlere denk gelebiliyoruz. mottosu herkes için spor, spor için herşey dir
müdavimi olduğum mağaza. her çeşit spor ürünlerini muadillerine kıyasla oldukça uygun fiyata sunuyor ve ürünlerinin büyük çoğunluğu kalite, performans olarak da ilk tercihim oluyor. ayrıca bisikletten kayak takımlarına, av malzemelerinden okçuluğa geniş bir yelpazede yer alan spor ürünlerini bir mağazada bulabilmek muhteşem. internet alışverişlerini de yakın olduğunuz bir mağazaya isteyerek kargo ücretinden muaf olabiliyorsunuz.
yaz ya da kış fark etmez, özellikle tatile gitmeden önce ugranmasi gereken, bol cesit-uygun fiyat-kaliteli ürün dengesini oldukça iyi tutturan magaza.

bilhassa 10-15 tl'ye top haline getirilip satilan tisörtleri candır
buradan indirimdeyken aldığım ayakkabının sol tekindeki diliyle sağ tekindeki dili aynı değil. bu yüzden ayağımın üstüne vurma yapıyor. markası quechua olan ayakkabı fiyat olarak iyi olsa da performans olarak o kadar da iyi değil. o fiyatta çok daha iyi ve ayağı vurmayan ayakkabılar alınabilir.
çok yüksek miktarda indirim beklemeyin çünkü gerçekten olmuyor.. kalitesine kimse birşey diyemez spor anlamında ne ararsanız bulabileceğiniz bir mağaza ama gel gelelim fiyatlar çok da uygun değil. aynı şeyi internette uygun a bulabiliyorsunuz
her kesime her insana her fiyata uygun ürün bulabileceğiz spor ürünleri mağazasıdır kendisi.

bir çok alışverişim olmuştur bu mağazadan. halda giymekteyim. üstelik verdiğim para hiçbirşeyken 3-4 yıl oldu hala eskimeden giyiyorum. satın aldığımız ürünler genelde parasınının hakkını ödüyor.

dipnot: 15 liraya polar şık bi kazak almıştım, kış günlerinde sürekli giyerim ve şuanda üzerimde.
bisiklet kullananlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken mağaza.ürünler oldukça kaliteli ve fiyatları da uygundur.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler