dealextreme.com

aliexpress ve diğer toptan fiyatına perakende satan çin alışveriş firmalarının ilk başarılı örneklerindendir. 1 dolara usb bluetooth adaptörünü hangimiz almadık? hala da sistem olarak iyi çalışıyor gibi ama toptancılarla anlaşıp onlara ürün girdirmek yerine kendi anlaştığı belirli ürünleri stoktan gönderdiği için ürün çeşitliliği olarak geride kaldı. sanırım buradan kaybetti.
elektronik eşyaları aliexpress yerine buradan almayı tercih ediyorum. daha fazla çeşit mevcut ve aliexpress'e göre daha uygun fiyatlı oluyorlar. yine de aldığım cihazlar genelde ucuz şeyler oluyor. pahalı şeyleri buralardan getirtmemenizi öneririm.
bu ve bunun gibi sitelerde özellikle replika ürünleri bulmanız başlı başına bir sorundur. ben ve benim gibi replika ürünlerden vazgeçmeyen tipler için elbette bir çözümü bulmuşlar. brand code yani marka kısaltmaları. buna nazaran aliexpress.com dhgate.com gibi bazı sitelerde marka kısaltmaları yapıp bulsam da bir türlü aradığım ürünü bulamadigim site. onun dışında digerlerinden bir farkı var mıdır derseniz bence yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler