dacia sandero stepway

2017 model 0.9 turbo manuel vites modeline sahibim. modern bir araçta olması gereken yeterli bütün donanımlara sahip olduğunu düşünüyorum. start & stop, hız sabitleyici, cruise control, 4 airbag, abs, esp, yokuş kalkış desteği, yol bilgisayarı, 4 cam otomatik vs.

0.9 benzinli turbo motorlu versiyonu 90bg güce sahip. yumuşak ve sakin kullanıma uygun görüyorum. yakıt açısından şehir içi 9lt gözden çıkarın. şehir dışı 5/6 lt. yüksek ve konforlu, görüş açısı çok güzel ve 2017 kasası çok yakışıklı. şu an bayide indirimli hali 55 bin tl ymiş. ben 51 bine almıştım.
pasif güvenlik açısından sandero, avrupa yönetmeliklerinin gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. ekipman seviyesine bağlı olarak dacia sandero, dört adete kadar hava yastığı ile birlikte gelir. aktif güvenlik açısından dacia sandero, ebd (elektronik fren kuvveti dağılımı) ve itç'yi (acil durum fren yardımı) içeren en yeni nesil bosch 8.1 abs'ye sahiptir.

ön orta emniyet kemeri yük sınırlayıcıları, sürücü ön hava yastığı ve ön yolcu ön hava yastığına sahip olan temel seviye için çarpma testi, yetişkinler için 3 yıldız, çocuklar için 4 yıldız ve yayalar için 1 yıldız. güvenlik açısından dacia grubu araçlar içerisinde oldukça iyi olmasına karşın avrupa standartlarına göre ortalama bir araçtır ki dacia için bir ilerlemeyi temsil eder.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler