dacia duster

tam bir fiyat performans arabası.renault-nissan ortaklığıyla gelişen araç ucuz suv arayanlar için biçilmiş kaftan.arazi şartlarında segmentindeki bir çok araca kıyasla daha iyi hemde daha uygun fiyatlı.fazla yakıtta tüketmez.bozuk zeminlerde süspansiyonu görevini layıkıyla yapıyor.fakat yerden yüksek yapısı ve hafif gövde yüzünden virajlara sert girilmemesini tavsiye ederim.şunu da belirtmek isterim kazalarda güvenlik açısından pek güvenli değil.
üretildiği ilk yıllarda satın alanı fazlasıyla üzmüş araba modelidir kendileri. koltuk kaplamaları zımbayla tutturulmuş, artan kısımları birbirinin üstüne katlanıp bırakılmıştır yani konfor ve albeni olarak alıcıya hiç hitap etmese de ucuzluğundan ötürü güzel sattı. o yıllarda sıfırını 30bin liraya falan alabiliyordunuz tabii. evet 0km dedim. ki aynı markanın logan modeli 2005-2006 yıllarında anahtar teslim 15.000-17.000 civarlarındaydı. şuan 2.el fiyatı daha yüksektir muhtemelen
(bkz:dacia) firmasına ait bir otomobil modelidir. suv kategorisindeki birçok emsaline hem fiyat olarak hem de performans olarak fark atmaktadir. bence ülkemiz şartlarında alınacak en güzel, en rahat, en kullanisli otomobil modelidir.
renault grubuna bağlı dacia firmasının arazi aracıdır. ülkemiz koşullarında f/p ürünüdür. kalitesi sınıf standardını belki biraz altındadır ancak yine de fiyatı sebebiyle tutulmuştur. 1.5dci motor artık otomatik şanzumanla da alınabilmektedir. ancak hem otomatik hem de 4x4'ü maalesef bulunmamaktadır. romanya gibi ülkelerde renault logosuyla satılmaktadır. 4x4 manuel olanları ufak değişikliklerle arazi canavarı haline gelebilmektedir.
yerden yüksek oluşu ve 4x4 özelliğiyle her yolda gidebilen bir araçtır. ülkemizin köstebek yuvası yolları için biçilmiş kaftandır. dizel motoruyla ekonomi yapmanızı da sağlar. olumsuz özelliği ise malzeme kalitesinin kötü olmasıdır.
giriş donanımlı paketi 75 beygirdir. bu aracın asla bir suv olamayacağı gerçeğini dacia da biliyor olsa dahi aracı suv'ye benzeterek, "suv görünümlü" gibi şahin satan galerici cümleleri kullanarak müşterinin kafasını karıştırmaktadır. bu aracın müşterisi de sütten çıkma ak kaşık değildir, o ayrı.

75 beygirlik suv'den herhangi bir beklentisi olanlar kaçırmasın. sadece 48 bin türk lirasıdır fiyatı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler