cryptonator.com

bitcoin, dogecoin, litecoin, bitcoincash ve bir çok kripto parayı o anki değeriyle birbirine dönüştürerek hesabınıza aktarabileceğiniz ya da sitenin kendi cüzdanında tutabileceğiniz sanal cüzdan sitesi. denemek için koinim.com hesabımdaki bitcoin cash' leri buraya göndererek bitcoine çevirdim ve koinim hesabıma btc olarak yolladım. toplamda 0,0003 btc komisyon karşılığında işlemi sorunsuz tamamladım. bitcoinlerin hesabıma geçmesi yaklaşık 12 saati buldu. şimdide internetten ücretsiz kazandığım dogecoinleri bu sitede biriktiriyorum.
uzun süredir sıkıntısız kullandığım başka bir online wallet uygulaması. google authenticator destekliyor ve dash dahil pek çok kripto para birimini destekliyor. özellikle dash desteklemesi sevindirici çünkü dash kendi official cüzdanı hariç jaxx olmazsa başka yer desteklemiyor.

https://www.cryptonator.com
efendim bu site bulduğum en iyi online walletlardan biri olup gerek arayüzü gerek kullanışlı olması ve android uygulaması bulunmasıyla rahat ve güvenli bir kullanım sağlıyor bana.
en büyük avantajı içinde bir çok coin olması.
btc, dogecoin,ripple , ethereum, monero, zcash, dash, litecoin, bytecoin, blackcoin barındırdığı coinlerden bazıları.
coinpot.co'dan içine biraz doge salladım başta deneme amaçlı.2fa doğrulamada mevcut.
faucethub'da üyelik alacaksanız sizi büyük zahmetten kurtarır.bir çoğu var çünkü.

edit: gecen hafta deneme amaçlı faucethub'dan 15 doge gonderdim.fakat hala gelmedi.facebook sayfalarına fln baktım.herkes uçan dogelerin peşinde.bu ara coin fln göndermeyin arkadaşlar.
sitenin girişi bile kendini güvende hissettiriyor. birçok kripto paraya wallet hesabı açabilirsiniz bu konu da çok zengin istediğiniz para birimlerini birbirine çevirebilirsiniz çok az bi komisyonla bir üzücü noktası ios uygulaması yok bu yüzden karekod okutup güvenli bir şekilde gönderim yapılmıyor hesap numarasını yanlış girdim mi diye kaç defa kontrol ediyorsunuz. gönderimler en geç bir iki güne uzadı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler