cryptokitties.co

ethereum ağını göçertmiş oyundur. (bkz:ethereum)'la kedi alıp, çiftleştirip ve geliştirip ether ile satabiliyorsunuz. kedi satışları 1 milyon'u geçtiğinde ethereum işlemlerinin durabileceği konuşuluyor. (bkz:cryptocurrency) dünyası fırsatlarla dolu adamlar sanal kedi karakteri satarak para kazanabiliyor.

web sitesi için https://www.cryptokitties.co
yatırmış olduğum "satın aldığım" 2 adet kediyi 4 adete çıkardım, ana paramı 2'ye katladım ve 2 kedim şu an için hamile. bu oyundan para kazanmak mümkün, bu furya ne kadar daha devam eder bilinmez. zaman almayan, sahip olduğunuz sanal kedilerden para kazanabileceğiniz blockchain tabanlı oyundur.
bu oyun ile gerçekten çok kısa zamanda paranızı katlamanız mümkün. hemde 2'ye falan değil. borsa derdi olmadan 3-4 e bile katlayabilirsiniz lakin bu tarz oyunların riskli olduğunu düşünenlerdenim.
eninde sonunda bi gün patlayacağını düşünüyorum.
ethereum ağını çökertmiş olan oyundur. şu sıralar oyununda bazı oyuncular diğer kedilerini satmak için" free" kediler satıyorlar eğer hızlı olabilirseniz, bu ücretsiz kedilerden kapabilirsiniz fakat ether gas fee ödeyecek kadar ethereum cüzdanınızda bulunması gerekir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler